GOTD: ABC Birthday Reminder za darmo

Dodał: admin lipiec - 10 - 2011

ABC-Birthday-Reminder Na niedzielny poranek administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali tym razem oprogramowanie firmy OrgBusiness, które przypomni wszystkim zapominalskim o zbliżających się urodzinach. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu ABC Birthday Reminder. Obecnie produkt ten jest dostępny w sprzedaży na standardowych warunkach w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 11 lipca, do godz. 9:00 rano.

Jak sama nazwa tego produktu wskazuje, ABC Birthday Reminder to wszechstronny program do gromadzenia informacji o urodzinach i innych ważnych bądź wartych uwagi wydarzeniach. Aplikacja ta jest dosyć rozbudowaną bazą danych pozwalającą na przechowywanie szczegółowych informacji o każdym z wydarzeniu i dającą możliwość zapisywania takich danych jak np. opisy prezentów, rozliczenia i kalkulacje dotyczące prezentów, a także powiadomienia.

ABC Birthday Reminder ładuje się do pamięci wraz ze startem systemu, dzięki czemu w każdej chwili mamy szybki dostęp do zgromadzonych tam danych za pośrednictwem ikony w zasobniku systemowym. Aplikacja oferuje kilka różnych widoków kalendarza, a także zestaw skórek i schematów kolorów umożliwiających dopasowanie kolorystyki produktu do indywidualnych potrzeb. ABC Birthday Reminder obsługuje format MS Outlook HOL, a także pozwala na eksport zgromadzonych w nim danych do innych popularnych formatów.

ABC Birthday Reminder został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows ME/ 2000/ 2003/ 2008/ XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14 MB.

Jak zdobyć ABC Birthday Reminder za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: ABC Birthday Reminder za darmo”

  1. AQ pisze:

    Żeby za ceną {40$} szła jeszcze jakość, ale w tym przypadku na pewno tak nie jest.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.