GOTD: TimeBell 8 za darmo

Dodał: admin lipiec - 16 - 2012

Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day rozpoczyna się od promocji oprogramowania wprowadzonej wspólnie z firmą EVVASoft, dzięki której zaopatrzymy się w niewielką i prostą aplikację przypominającą o ważnych wydarzeniach i zadaniach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TimeBell w wersji 8. Produkt ten jest obecnie oferowany w standardowej sprzedaży w cenie ok. 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 17 lipca, do godz. 9:00 rano.

Twórcy programu TimeBell 8 zauważyli, że większość użytkowników komputerów spędza codziennie wiele godzin pracując przed monitorem. Jednocześnie daje się zauważyć, że przez natłok zajęć nasza pamięć się pogarsza. Często zapominamy o części ważnych zadań bądź terminów. TimeBell 8 powstał właśnie jako odpowiedź na te problemy, oferując funkcję komputerowego przypominacza.

TimeBell posiada bardzo prosty, wręcz ascetyczny interfejs użytkownika, którego obsługa nie powinna sprawić nikomu kłopotu. Aplikacja oferuje możliwość przypominania o pojedynczych zdarzeniach bądź też definiowania zdarzeń cyklicznych. Oczywiście każde przypomnienie tekstowe jest okraszone odpowiednim sygnałem dźwiękowym. Nic nie stoi na przeszkodzie by do wyświetlanego tekstu dodać grafikę lub w momencie wystąpienia zdarzenia wymusić uruchomienie odpowiedniego pliku. Poważnym mankamentem, na który muszą zwrócić uwagę użytkownicy Windows Vista oraz Windows 7, jest konieczność uruchamiania aplikacji TimeBell 8 z prawami administratora.

Przyznać jednak należy, że obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo innych aplikacji o podobnej lub bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Duża liczba tego typu aplikacji jest też udostępniana na licencji freeware. Osoby potrzebujące oprogramowania z funkcją przypominania mają więc w czym wybierać.

Program TimeBell 8 został przystosowany do działania na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.1 MB. Aplikacja wymaga do instalacji przynajmniej 30 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć TimeBell 8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: TimeBell 8 za darmo”

  1. dimek pisze:

    Proszę Admina o rozpatrzenie mojego pomysłu który przedstawiłem na PW na forum

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.