GOTD: Dark Calendar 1.7 za darmo

Dodał: admin październik - 30 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day znajdziemy dziś promocję oprogramowania nawiązującego do Halloween. Dokładanie rok po poprzedniej akcji rozdawniczej powraca akcja rozdawnicza kalendarza i organizera, nawiązującego swym wyglądem właśnie do wspomnianego święta. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Dark Calendar w wersji 1.7. Standardowa cena tego produktu pozostała na poziomie 30$. Aplikacja w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 31 października, do godz. 8:00 rano.

 

Trzeba przyznać, że producenci programu Dark Calendar 1.7 mocno stawiają na oryginalność swojego produktu. Jest to bodaj jedyny na rynku organizer posiadający oprawę graficzną tak mocno nawiązującą do święta Halloween. Oczywiście funkcjonalność programu nie ogranicza się do działania tylko we wspomniane święto, a jest to pełnowartościowy organizer nadający się do codziennego użytku.

Dark Calendar 1.7 wyposażony został w tak niezbędne moduły jak kalendarz, zegar, alarmy i przypomnienia oraz lista zadań do zrobienia. Program posiada również funkcjonalność pozwalającą na eksport danych w nim zapisanych do zewnętrznych plików. Oprócz tego znajdziemy tu tak potrzebne funkcje jak chociażby synchronizacja danych z programem Outlooku czy cykliczne wykonywanie kopii zapasowych. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta posiada możliwość tworzenia alarmów z przypomnieniami za pośrednictwem SMS lub e-mail.

Warto przypomnieć, że przy okazji zeszłorocznej promocji oprogramowania Dark Calendar, Internauci zwrócili uwagę na kilka wad tego produktu. Wśród najważniejszych mankamentów wymieniano stosunkowo ubogą funkcjonalność aplikacji w porównaniu do innych dostępnych na rynku organizerów, w tym oprogramowania dystrybuowanego na licencji freeware, a także spore zapotrzebowanie na zasoby dyskowe – Dark Calendar potrzebował aż 100MB wolnego miejsca na dysku.

Dark Calendar 1.7 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 15.3 MB.

Jak zdobyć Dark Calendar za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.