GOTD: InPaint 3 za darmo

Dodał: admin lipiec - 19 - 2011

inpaint Co ciekawego w serwisie Giveaway of the Day? Jego administratorzy mają dla nas dzisiaj powtórkę ze styczniowej promocji narzędzia firmy TeoreX, służącego do automatycznego usuwania niepotrzebnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 3. Produkt jest dostępny w tradycyjnej sprzedaży w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna do jutra – 20 lipca, do godz. 9:00 rano.

Po ponad półrocznej przerwie firma TeoreX będąca producentem programu InPaint 3 ponawia swoją akcję rozdawniczą na ten produkt. Jeżeli więc nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z możliwościami tego narzędzia, to dziś jest świetna okazja, bo powtórka akcji promocyjnej może nie nastąpić zbyt szybko ;)

InPaint 3 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

W wersji numer 3.0 wprowadzono kilka istotnych zmian:

 • absolutnie nowy interfejs
 • ulepszenia inteligentnego algorytmu
 • optymalizacja całego programu
 • dodano następujące wersje językowe: niemiecka, rosyjska, francuska, norweska, portugalska, hiszpańska

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania tego narzędzia – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

InPaint 3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersji 2000 lub nowszych. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.14 MB.

Jak zdobyć InPaint 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: InPaint 3 za darmo”

 1. Anonim pisze:

  Aplikacja jest tak prosta w użyciu, że można obejść się bez spolszczenia.

 2. admin pisze:

  Dzięki za opinię! Znam jednak osoby które nie tkną programu składającego się z 3 przycisków na krzyż jeśli występują jakiekolwiek ciągi znaki w języku angielskim ;)

 3. Jak ustawić język angielski? Jest tylko po niemiecku.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.