GOTD: Total Image Slicer 1.5.35 za darmo

Dodał: admin luty - 12 - 2012

Co ciekawego przygotowali właściciele serwisu Giveaway of the Day na ostatni dzień kolejnego, uciekającego weekendu? ;) Do wzięcia jest produkt przygotowany przez witrynę CoolUtils, a służący do szybkiego cięcia i łączenia plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Total Image Slicer w wersji 1.5.35. Obecnie produkt ten jest oferowany standardowo w cenie ok. 35$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 13 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Total Image Slicer 1.5.35, jak sama nazwa wskazuje, jest programem służącym przede wszystkim do łatwego i szybkiego dzielenia plików graficznych. Jako konkretny przykład zastosowania aplikacji, producent wskazuje np. czynność skanowania książki. Najczęściej przy skanowaniu tego typu dokumentów wynikowy plik graficzny zawiera dwie kolejne strony książki. Total Image Slicer 1.5.35 pozwoli w takim przypadku przyciąć ów plik do pożądanych rozmiarów lub ciąć obraz na podstawie wzorca tabeli (określamy liczbę kolumn i wierszy, na które zostanie podzielona grafika).

Co więcej, możliwości Total Image Slicer 1.5.35 nie ograniczają się wyłącznie do tytułowego przycinania plików graficznych. Program jest w stanie również połączyć kilka obrazków w jeden plik. Wystarczy tylko wybrać interesujące nas pliki składowe i określić ich położenie. Total Image Slicer 1.5.35 obsługuje również przetwarzania w trybie wsadowym.

Total Image Slicer 1.5.35 współpracuje poprawnie z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista / 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.79 MB.

Jak zdobyć Total Image Slicer 1.5.35 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.