GOTD: BatchInpaint za darmo

Dodał: admin listopad - 24 - 2011

Dziś do zdobycia nieco inna wersja goszczącego już na Giveaway of the Day programu Inpaint. Niniejszy produkt to narzędzie do usuwania niepotrzebnych elementów ze zdjęć w trybie wsadowym. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BatchInpaint. Zgodnie z informacjami publikowanymi przez producenta, standardowa cena produktu to 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano. Ciągle można jeszcze skorzystać z wczorajszej, ale przedłużonej promocji Ad Muncher.

Zanim przejdziemy do opisania funkcji BatchInpaint, najpierw dla przypomnienia kilka słów na temat narzędzia Inpaint w jego podstawowej wersji. InPaint 3 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Jak na tle tej aplikacji wygląda BatchInpaint? Zdaniem producenta jest to wersja programu Inpaint, która została przygotowana do przetwarzania w trybie wsadowym, a więc pozwala na zakolejkowanie wszystkich interesujących nas plików i jednoczesne przetwarzanie setek obrazków. Oczywiście cały czas podstawowym zadaniem programu jest usuwanie znaków wodnych, wtopionych dat i innych niechcianych elementów zdjęć.

Producent wskazuje, że obsługa BatchInpaint jest banalnie prosta. Wystarczy załadować interesujące nas obrazki. Następnie za pomocą zaznaczenia prostokątnego wskazujemy niechciany obszar zdjęcia i klikamy w przycisk rozpoczynający proces przetwarzania. BatchInpaint sam zajmie się całą resztą.

BatchInpaint jest kompatybilny z systemami Microsoft Windows 2000 i nowszymi. Autorzy sugerują uruchamianie programu na komputerze wyposażonym w procesor co najmniej 1 GHz oraz 256 MB pamięci RAM.

Jak zdobyć BatchInpaint za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.