GOTD: TaskmgrPro za darmo

Dodał: admin sierpień - 1 - 2011

taskmgrPro Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day zaserwowali nam narzędzie rozprowadzane przez witrynę goldgingko.com i służące do rozszerzenia funkcjonalności systemowego menadżera zadań. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TaskmgrPro. Standardowa cena tego produktu została wyznaczona na 20$ i tyle właśnie zaoszczędzimy biorąc udział w promocji. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 2 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

TaskmgrPro nie jest typowym oddzielnym narzędziem, a autor aplikacji określa ją raczej jako wtyczkę do systemowego, menadżera zadań, dzięki której zyska on nową, rozszerzoną funkcjonalność. TaskmgrPro rozbudowuje tradycyjną kartę procesów oraz kartę usług, a także dodaje 4 inne, dodatkowe karty.

Jakie nowe funkcje daje nam TaskmgrPro? Aplikacja pozwala na uruchamianie oraz zabijanie wielu procesów za jednym razem, a także jednoczesne zatrzymywanie i uruchamiania wielu usług. Program daje możliwość przeglądania wszystkich nawiązanych połączeń TCP oraz aktualnie otwartych portów, dzięki nowej karcie TCP/IP.

Wśród innych nowych kart wprowadzonych przez TaskmgrPro znajdziemy też kartę pozwalającą na zarządzanie procedurą rozruchu systemu, kartę dającą możliwość zamknięcia, wylogowania, restartu oraz hibernacji systemu w ściśle zdefiniowanej przez nas chwili. Czwarta z nowo dodanych kart pozwala z kolei na zarządzanie folderami współdzielonymi.

TaskmgrPro został przygotowany do działania na komputerach wyposażonych w systemy operacyjny Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.23 MB.

Jak zdobyć TaskmgrPro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.