Wondershare LiveBoot 2012 za darmo

Dodał: admin sierpień - 7 - 2011

wondershare-liveboot-2012 Firma Wondershare, znana na TechnetBlogu przede wszystkim ze swojego oprogramowania do edycji multimediów przygotowała promocję narzędzia pomocnego w ratowaniu systemu, który uległ awarii lub uszkodzeniu. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare LiveBoot 2012. Produkt ten jest dostępny w internetowym sklepie Wondershare w cenie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wondershare LiveBoot 2012 to program pozwalający na przygotowanie bootowalnej płyty lub dysku USB opartych o środowisko Win PE, zawierających zestaw narzędzi pomocnych w przywracaniu komputera do życia po awarii lub uszkodzeniu systemu.

Zdaniem firmy Wondershare skorzystanie z narzędzia Wondershare LiveBoot 2012 pozwoli nam rozwiązać problemy z bootowaniem systemu, odzyskać zapisane na komputerze dane, a także zarządzać dyskami i partycjami. W skład tego zestawu wchodzi aż ponad 40 narzędzi. Dodatkowym atutem programu ma być przyjazny interfejs użytkownika pozwalający na skorzystanie z dobrodziejstw aplikacji także mniej zaawansowanym użytkownikom komputera.

Z pomocą zestawu narzędzi zawartego w Wondershare LiveBoot 2012 będziemy mogli rozwiązać problemy związane z bootowaniem i spowodowane brakiem plików systemowych, naprawić tablicę partycji oraz rejestr systemowy, a także zresetować zapomniane hasła do kont użytkowników. Znalazły się tu także aplikacje pozwalające na odzyskiwanie plików z uszkodzonych bądź sformatowanych nośników, a także dające możliwość utworzenia i przywrócenia kopii zapasowej. Nie mogło zabraknąć też narzędzia do zarządzania dyskami i partycjami, dzięki któremu m.in. wykonamy różne operacje na partycjach, sklonujemy dyski komputera czy odzyskamy MBR.

Jak zdobyć Wondershare LiveBoot 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Na wskazany przez nas adres zostanie przesłana wiadomość z danymi koniecznymi do aktywacji produktu oraz odnośnikiem do pobrania pliku instalacyjnego.

Strona promocji


4 komentarze to “Wondershare LiveBoot 2012 za darmo”

 1. time pisze:

  Sorry ale nie mogę zainstalować =krzyczy ze zły adres mail i invalid code, który dostałem !!!

 2. Ptoku pisze:

  Spróbuj użyć nie tego adresu na który rejestrowałeś program a tego, którego piszą aby użyć. Ja wpisałem:

  Podając licensed e-mail: [email protected]
  wszystko poszło gładko.
  Pozdr.

 3. time pisze:

  Dziękuje, zamstalował się błyskawicznie.
  Pozdrawiam.

 4. JA pisze:

  Jak macie linka do pobrania pakietu nawet bez seriala :) to podajcie…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.