Rzeczpospolita: Kaspersky Mobile Security 9 za darmo

Dodał: admin wrzesień - 7 - 2011

kaspersky-mobile-security Przypominam także, że dzisiaj trwa drugie dzień promocji oprogramowania antywirusowego firmy Kaspersky, będącej wspólną akcją tego producenta oraz dziennika Rzeczpospolita. Tym razem do zgarnięcia jest pakiet zabezpieczający dla urządzeń przenośnych. Przedmiotem promocji jest legalny klucz licencyjny umożliwiający korzystanie z pełnej wersji pakietu Kaspersky Mobile Security 9 przez 90 dni. Zakup rocznej licencji to wydatek w wysokości 115 zł. Pakiet ten posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Kosz zakupu dzisiejszego wydania Rzeczpospolitej z płytą CD to 7,99 zł.

Pakiet Kaspersky Mobile Security, chroniący przed złośliwym oprogramowaniem wszelkiego typu, jest dedykowany przede wszystkim właścicielom smartfonów. Pakiet ten nie doczekał się w ostatnim czasie żadnej znaczącej zmiany i ciągle oferowany jest w wersji oznaczonej numerem 9. Dla posiadaczy pakietu z poprzedniej promocji Rzeczpospolitej dzisiejsza akcja stanowi dobrą okazję by przedłużyć ochronę swojego telefonu o kolejne 3 miesiące ;)

Kaspersky Mobile Security 9 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę dla nowoczesnych telefonów komórkowych działających pod kontrolą mobilnych systemów operacyjnych. Cyberprzestępcy coraz częściej korzystają z możliwości jakie daje im tworzenie wirusów na urządzenia przenośne, stąd też również producenci oprogramowania antywirusowego włączają się do gry tworząc aplikację mające zapobiec temu procederowi.

Podstawową funkcją pakietu Kaspersky Mobile Security 9 jest oczywiście ochrona przed złośliwym oprogramowaniem dedykowanym urządzeniom mobilnym. Ponadto pakiet potrafi ukryć wybrane przez nas kontakty i SMS-y, które chcielibyśmy zachować tylko dla siebie. Jeżeli to nam nie wystarcza to Kaspersky Mobile Security może umieścić kontakty i SMS-y w zaszyfrowanych folderach. Warto uwagi jest również funkcja filtrowania wiadomości tekstowych i rozmów głosowych. Sprowadza się ona do definiowania tzw. białych i czarnych list. Kaspersky w wersji mobilnej oferuje również funkcje ochrony rodzicielskiej pozwalającą na zablokowanie wysokopłatnych numerów premium oraz lokalizację  telefonu wykorzystując moduł GPS, oczywiście tylko w wypadku gdy jest on zamontowany w telefonie.

Firma Kaspersky zaimplementowała w swoi produkcie również mechanizmy pozwalające na zabezpieczenie telefonu przed kradzieżą. Wśród nich można wymienić zdalne blokowanie telefonu i czyszczenie prywatnych danych oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Obecnie Kaspersky Mobile Security 9 może współpracować z następującymi systemami operacyjnymi:

  • Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 – tylko telefony Nokia
  • Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5

Jak zdobyć Kaspersky Mobile Security 9 za darmo?

W tym celu należy zakupić dzisiejsze wydanie dziennika Rzeczpospolita. Na opakowaniu płyty CD znajdziemy „kod z gazety”, który należy podać w formularzu rejestracyjnym, by uzyskać darmowy klucz licencyjny. Koszt zakupu dziennika z płytką to 7,99 zł. Pakiet Kaspersky Mobile Security z racji węższego grona odbiorców cieszy się zazwyczaj odpowiednio mniejszym zainteresowaniem, tak więc tym razem gazety nie będą pewnie znikać tak szybko jak było to w wypadku KIS2012 ;)

UWAGA! By klucz uzyskany za pośrednictwem niniejszej promocji był w pełni legalny konieczne jest również posiadanie papierowego wydania Rzeczpospolitej (na  formularzu wymieniono również Gazetę Giełdy Parkiet).  Klucz licencyjny zostanie przesłany w ciągu 2 dni roboczych od momentu wysłania formularza rejestracyjnego. Licencja jest ważna przez 90 dni od chwili aktywacji, jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2011 r. Rejestracja będzie możliwa do 30 września 2011 r.

Strona pozwalająca na zdobycie swojego klucza nie zmieniała się  już od kilku poprzednich akcji. Dla zainteresowanych link poniżej:

Strona promocji


2 komentarze to “Rzeczpospolita: Kaspersky Mobile Security 9 za darmo”

  1. kis pisze:

    Jaki jest kod do gazety do Kaspersky Mobile Security 9?

  2. KMS9-060607 pisze:

    Trackbacks (0)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.