50 licencji na BitDifender Internet Security 2012

Dodał: admin październik - 13 - 2011

bitdefender-internet-security-2012 Dziś 13 z kolei akcja rozdawnicza anglojęzycznej Softpedii, organizowana w ramach 10 urodzin tego serwisu internetowego. Do zgarnięcia są znowu licencje na oprogramowanie z kategorii produktów antywirusowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BitDifender Internet Security 2012 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez rok. Standardowy koszt zakupu produktu z roczną subskrypcją to 70$. Czasu na wzięcie udziału w akcji promocyjnej nie jest wiele – zgłoszenie są przyjmowane tylko w ciągu 24 godzin od chwili publikacji na stronie organizatora.

BitDefender Internet Security 2012 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed wszystkim zagrożeniami sieciowymi. Softpedia rozdaje tu ciągle jeszcze świeże wydanie oznaczone numerem 2012. Z informacji opublikowanych na stronie polskiego dystrybutora wynika, że premiera polskiego wydanie ciągle przed nami.

Najważniejsze cechy produktu

 • ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz spyware
 • skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu sieciowego generowanego przy przeglądaniu stron, korzystaniu z poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych
 • ochrona przed podejrzanymi witrynami internetowymi, które są wykorzystywane do kradzieży danych
 • zapobieganie przypadkowemu wyciekowi poufnych danych użytkownika
 • szyfrowanie rozmów przy użyciu komunikatorów Yahoo! i MSN
 • wirtualny sejf na poufne pliki
 • monitor sieci wi-fi
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • moduł antyspamowy

Jak zdobyć BitDifender Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


1 komentarz to “50 licencji na BitDifender Internet Security 2012”

 1. defender bit pisze:

  to strasznie ociężały program.ja go nie chcę i za darmo.miałem trial.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.