50 licencji na Radmin za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2011

Jeszcze nie jest za późno, żeby wziąć udział w siedemnastej z kolei zabawie rozdawniczej, organizowanej w związku z dziesięcioleciem istnienia serwisu z oprogramowaniem Softpedia i zgarnąć licencję na program do zdalnego sterowania komputerem. Przedmiotem niniejszej promocji jest 50 legalnych i darmowych pełnych wersji programu Radmin. Wartość pojedynczej licencji to becnie ok. 37 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Akcja będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Radmin (skrót od Remote Administrator) to bardzo dobrze znane na całym świecie i wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do bezpiecznego zdalnego sterowania, które umożliwia pracę na komputerze zdalnym w czasie rzeczywistym, tak jak gdyby używało się jego klawiatury i myszy. Dzięki tej aplikacji możemy więc zarządzać komputerami oddalonymi nawet o setki kilometrów bez konieczności odbywania kłopotliwych podróży i kosztem dziesiątek zmarnowanych godzin. Jak chwali się sam producent,  program ten jest idealnym rozwiązaniem zdalnego dostępu. Firma Famatech deklaruje również, że Radmin wyprzedza inne rozwiązania tego typu pod względem szybkości, niezawodności i zabezpieczeń.

Główne funkcje programu Radmin

  • Zdalne sterowanie
  • Zdalny podgląd
  • Transfer plików
  • Rozmowa tekstowa i głosowa
  • Zdalne włączanie, restartowanie, dostęp do ustawień BIOS zdalnego komputera dzięki obsłudze funkcji IntelŸ AMT
  • Praca w sieci Internet lub sieci LAN
  • Przyjazny interfejs użytkownika umożliwia instalację i konfigurację programu Radmin za pomocą kilku kliknięć.

Jak zdobyć licencję na Radmin za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.