BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo

Dodał: admin listopad - 4 - 2011

Właściciel marki Bifdefender może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jego profil w serwisie facebook został polubiony przez 100 000 internautów.Co więcej, producent postanowił odwdzięczyć się swoim fanom za zaufanie i zaoferował im darmowe licencje na swoje oprogramowani antywirusowe. Przedmiotem promocji są legalne i darmowe klucze uprawniające do korzystania z pełnej wersji BitDefender Total Security 2012 przez 3 miesiące. Promocja jest przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.


To już kolejna bardzo ciekawa promocja, w której mamy okazję przetestować najnowsze odsłony produktów antywirusowych marki Bitdefender. Przypominam, że BitDefender Total Security 2012 jest najbogatszym w funkcje pakietem zabezpieczającym w ofercie tego producenta, więc jeśli ktoś chciałby sprawdzić zdolności programistów Bitdefendera, to warto skorzystać właśnie z tej akcji rozdawniczej.

W programie BitDefender Total Security 2012 czeka na nas przeprojektowany interfejs użytkownika, który ma być zarówno jeszcze bardziej miły dla oka, jak i bardziej funkcjonalny. Producent wprowadził funkcję pracy w trybie autopilota, pozwalającą na normalne korzystanie z komputera bez potrzeby martwienia się o jego bezpieczeństwo. Pakiet pracując w tym trybie automatycznie dopasowuje optymalne ustawienia, zapewniające należyty poziom ochrony.

W nowej wersji pakietu znajdziemy nowy moduł zapewniający ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem podczas korzystania z serwisów społecznościowych. BitDefender Total Security 2012 posiada także ciekawy moduł monitorowania i synchronizacji ważnych plików systemowych, które mogą być archiwizowane na zewnętrznych serwerach producenta. BitDefender Total Security 2012 oferuje również  tryb rescue pozwalający na permanentne usuwanie szkodliwych kodów w specjalnym, bezpiecznym środowisku. Bezpieczne przeglądanie Internetu zapewnia z kolei opcja wirtualizacji przeglądarki, dzięki której uruchomimy ją w odizolowanym środowisku.

Jak zdobyć BitDefender Total Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić i polubić profil producenta w serwisie Facebook, a następnie kliknąć w przycisk Download by pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocji


2 komentarze to “BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo”

  1. Ard pisze:

    Za darmo legalnie na pół roku McAfee AntiVirus Plus.

    http://promos.mcafee.com/offer.aspx?id=334730&cid=99162

  2. adam pisze:

    http://www.netgear.pl/pl/antywirus tu można pobrać do końca roku na pół roku.ale nie wiem czy przypasi tak AV,bo ma prawie 200 mb pojemnosci.to nie wiem czy on taki light bedzie.ja rezygnuję.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.