GOTD: Blitz FlashCards za darmo

Dodał: admin listopad - 14 - 2011

Nowy tydzień w serwisie Giveaway of the Day zaczyna się od promocji przygotowanej wspólnie z niemieckim producentem oprogramowania –  firmą Team Blitz UG i pozwalającej na zgarnięcie narzędzia wspomagającego proces nauki. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Blitz FlashCards. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 14$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 15 listopada, do godz. 9:00 rano.

Blitz FlashCards to oprogramowanie wspomagające proces nauki i opierające swoje działanie o system kart. Aplikacja ta kierowana jest szczególnie do osób uczących się języków obcych, ale mogą z niej skorzystać również inni użytkownicy, chcący zapamiętać określony typ informacji.

Jak zapewnia producent, Blitz FlashCards pozwala na bardzo łatwe połączenie systemu nauki opartej o zasadę „pytanie-odpowiedź” z możliwością wzbogacania tych informacji o takie elementy jak zdjęcia czy nagrania dźwiękowe. Dzięki temu aplikacja ma wpływać na szybsze i bardziej efektywne zapamiętywanie. Dzięki opcji drukowania stworzonych za pomocą programu kart, mamy również możliwość uczenia się bez potrzeby przesiadywania przed komputerem.

Główne cechy produktu Blitz FlashCards

  • Komfortowe zarządzanie różnymi kategoriami kart.
  • Wygodne i szczegółowe statystyki pozwalające na analizowanie postępów w nauce
  • Interfejs użytkownika w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.
  • Tryby nauki, treningu i sprawdzania wiedzy.
  • Wsparcie dla plików graficznych i dźwiękowych.
  • 5 różnych typów testów.
  • Możliwość drukowania kart.

Program Blitz FlashCards został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4 MB.

Jak zdobyć Blitz FlashCards za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.