GOTD: VX Search Pro za darmo

Dodał: admin listopad - 1 - 2011

Dziś administratorzy serwisu Giveaway of the Day proponują nam promocję przygotowaną wspólnie z firmą Flexsense Ltd., w której do zgarnięcia jest zaawansowane narzędzie do wyszukiwania plików. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu VX Search Pro. Produkt ten jest dostępny w internetowym sklepie producenta w standardowej cenie 10$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 2 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

VX Search Pro jest zautomatyzowanym i działającym w oparciu o system reguł oprogramowaniem do wyszukiwania plików. Aplikacja potrafi wyszukiwać dane według kryterium typu pliku, kategorii, nazwy, rozmiaru, lokalizacji, rozszerzenia, regularnych wyrażeń, tekstu, wzorców binarnych, daty utworzenia lub modyfikacji, daty ostatniego dostępu do pliku, a także tagów EXIF.

Co więcej, użytkownik programu VX Search Pro ma możliwość kategoryzowania lub filtrowania, kopiowania, przesuwania, bądź kasowania list wyników. Aplikacja pozwala także na tworzenie zaawansowanych raportów dotyczących zakończonego wyszukiwania, z możliwością generowania graficznej reprezentacji rezultatów w postaci wykresów.

Producent programu przygotował zestaw funkcji przydatnych szczególnie dla zaawansowanych użytkowników oraz administratorów, dzięki czemu mają oni możliwość jednoczesnego wyszukiwania plików na wielu serwerach lub urządzeniach NAS, automatycznego generowania raportów z wyszukiwania, integrację z bazą SQL, oraz powiadamiania warunkowe, pozwalające na wysyłanie wiadomości e-mail, gdy program znajdzie sprecyzowane przez użytkownika pliki.

Często powtarzające się operacje wyszukiwania mogą zostać zautomatyzowane poprzez wstępne zdefiniowanie i zapisanie indywidualnych profilów wyszukiwania, dostępnych zarówno z poziomu programu VX Search Pro, jak również poprzez specjalnie utworzone skróty pulpitu.  W programie nie mogło również zabraknąć wyszukiwania uruchamianego z poziomu linii komend, dzięki któremu używając wbudowanego systemowego harmonogramu możemy definiować cyklicznie powtarzające się zadania wyszukiwania.

VX Search Pro został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows 2000/ XP (x32/x64)/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64)/ Server 2003 (x32/x64)/ Server 2008 (x32/x64)/ Storage Server 2008 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.13 MB.

Jak zdobyć VX Search Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Wersja dla systemów 64-bitowych

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.