GOTD: Folder Scout Standard Edition 1.3.1 za darmo

Dodał: admin marzec - 19 - 2012

Na dobry początek nowego tygodnia w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day czeka na nas produkt stworzony przez firmę Folder Scout Lab, a służący do błyskawicznego dostępu do wybranych plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Folder Scout Standard Edition w wersji 1.3.1. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 20 $. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty tej można korzystać jedynie do jutra – 20 marca, do godz. 9:00 rano.

Jak chwali się producent, Folder Scout Standard Edition 1.3.1 to oprogramowanie umożliwiające natychmiastowy dostęp do wybranego dysku, pliku lub folderu wchodzącego w skład naszego komputera. Aplikacja jest w istocie wyszukiwarką dającą szybki dostęp do interesujących nas danych i pozwalającą na uniknięcie żmudnego przeszukiwanie dysku przy pomocy struktury drzewa.

Folder Scout Standard Edition 1.3.1, zdaniem producenta, posiada bardzo szybki silnik wyszukujący, pozwalający na lokalizowanie wybranych danych w czasie rzeczywistym, na podstawie wpisywanej przez użytkownika nazwy pliku bądź folderu. W miarę wpisywania kolejnych znaków wchodzących w skład nazwy, Folder Scout Standard Edition 1.3.1 będzie zawężał listę odnalezionych elementów, aż do momentu gdy odnajdziemy interesujące nas dane.

Główne cechy produktu Folder Scout Standard Edition 1.3.1:

  • Wydajny silnik programu umożliwiający wyszukiwanie w czasie rzeczywistym
  • Program statystycznie w ciągu jednej sekundy jest w stanie przeszukać 100,000 folderów!
  • Błyskawiczne ukrywanie i przywołwanie Folder Scout za pomocą klawisza F7;
  • Natychmiastowy dostęp do folderów: Ulubione oraz Ostatnio Używane

Folder Scout Standard Edition 1.3.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows XP/ Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.29 MB.

Jak zdobyć Folder Scout Standard Edition 1.3.1 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.