Modiac DVD Ripper za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2011

To już druga w tym tygodniu promocja oprogramowania firmy Modiac. Tym razem nasza kolekcja legalnych programów może powiększyć się o narzędzie do rippowania i konwersji filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Modiac DVD Ripper. Standardowa cena widniejąca przy tym narzędziu w internetowym sklepie producenta to 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do 30 listopada.

Modiac DVD Ripper to kolejne w naszej bazie legalnych programów narzędzie przeznaczone do rippowania i konwersji filmów z płyt DVD do wielu różnych formatów docelowych. Aplikacja obsługuje wszystkie typy dysków DVD, a także potrafi usuwać zabezpieczenia przed kopiowaniem. W programie tym znajdziemy również możliwość wyodrębniania i konwersji samej ścieżki dźwiękowej. Producent wskazuje, że dzięki takiej funkcji użytkownik może szybko i łatwo tworzyć dzwonki dla swojego telefonu komórkowego.

Modiac DVD Ripper jest bardzo prosty w obsłudze. Po uruchomieniu aplikacja oferuje trzy tryby pracy. Użytkownik może wybrać pomiędzy konwersją bezpośrednio z napędy DVD, konwersją z wybranego folderu oraz konwersją z pliku ISO, zawierającego obraz płyty DVD. Wśród obsługiwanych formatów wyjściowych znajdziemy m.in. AVI, FLV, WMV, MKV, Mpeg4. W przypadku konwersji do plików audio program obsługuje takie formaty, jak  MP3, MP4, M4A, WMA, WAV, AC3, DTS, itd. Warto wspomnieć, że producent Modiac DVD Ripper wbudował w swoje narzędzie wiele zestawów ustawień, pozwalających na szybką konwersję filmów do formatu obsługiwanego np. przez urządzenia przenośne czy konsole.

Główne cechy produktu Modiac DVD Ripper:

 • Rippowanie i konwersja DVD do różnych formatów docelowych
 • Usuwanie zabezpieczeń z płyt DVD
 • Obsługa konwersji plików wideo w standardzie HD (MKV, MP4, WMV)
 • Wyodrębnianie i konwersja ścieżek dźwiękowych z filmów (MP3, AC3, AAC)
 • Wsparcie dla popularnych urządzeń, jak np. iPhone, iPod, XBOX, itd.

Jak zdobyć Modiac DVD Ripper za darmo

Należy przejść na stronę organizatora promocji i skorzystać z opublikowanych danych rejestracyjnych. Znajdziemy tam również odsyłacz pozwalający na pobranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Modiac DVD Ripper za darmo”

 1. adam pisze:

  Tak z ciekawości.Czy Pan podając promocje komercyjnych programów na tej stronie,przenosi je z anglojęzycznej „Giveaway of the Day”,czy też wyszukuje samodzielnie,ewentualnie z kimś współpracuje.Pytam ponieważ na Giveaway of the Day promocja zastopowała na Animated Wallpaper Maker 3.0.1,a Pan już dorzucił dwa następne.To tylko z najczystszej ciekawości.

 2. adam pisze:

  aha,i jeszcze jedno.Czy usadawiając kolejną promocję sprawdza też Pan programy np.obciążenie,przydatność,funkcjonalność ,czy też nie ?

 3. admin pisze:

  Oprócz prezentacji promocji z GOTD wyszukuję również oferty z innych serwisów, co z resztą widać po ilości promocji ;)
  Niestety krótki czas życia poszczególnych promocji, nie daje mi technicznych możliwości przetestowania każdego z programów. Sprawdzenie możliwości danego produktu wymaga trochę czasu, a niestety niektóre z akcji kończą się po zaledwie kilku godzinach, liczy się więc szybkość przekazu, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z promocji. Z tego względu opisy programów z promocji to tylko krótkie przedstawienie funkcji, żeby szybko zorientować się do czego służy dane narzędzie. Natomiast pisząc recenzję staram się już przyjrzeć dokładnie danej aplikacji i sprawdzić jej osiągi oraz przydatność.
  Przy okazji zachęcam osoby korzystające z poszczególnych promocji do dzielenia się swoimi opiniami na temat programów. Wystarczy kilka słów, a korzysta na tym cała reszta czytelników ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.