WonderFox DVD Ripper za darmo

Dodał: admin październik - 31 - 2011

W sieci już po raz kolejny pojawia się powracająca jak bumerang promocja oprogramowania do rippowania płytek DVD od firmy WonderFox. Tym razem impulsem do przeprowadzenia akcji rozdawniczej jest oczywiście Halloween ;) Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WonderFox DVD Ripper. Wzięcie udziału w akcji rozdawniczej pozwala na zaoszczędzenie 40$, czyli kwoty standardowej ceny zakupu. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

WonderFox DVD Ripper to jedno z wielu dostępnych na rynku narzędziu przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów. Firma WonderFox zapewnia, że jest to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących prostych w użyciu narzędzi. Program potrafi przetworzyć materiał z płyt DVD do postaci wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, jak np. AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, WMV, 3GP.

Co więcej WonderFox DVD Ripper potrafi też wprost przekonwertować filmy DVD do postaci, którą bez problemu odtworzymy na urządzeniach przenośnych iPhone, iPad, iPod, telefonów komórkowych marki Nokia, BlackBerry, Motorola i innych.

WonderFox DVD Ripper posiada wsparcie dla wszystkich obecnych na rynku formatów płyt DVD, a programiści zapewniają ciągłą obsługę zabezpieczeń stosowanych przez producentów płyt. Produkt ten obsługuje również zarządzanie priorytetami procesów, zapewniając optymalne wykorzystanie zasobów komputera.

Jak zdobyć WonderFox DVD Ripper za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalną stronę promocji w serwisie producenta. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz, który będzie niezbędny do aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.