Backup4All Lite przez 24h za darmo

Dodał: admin grudzień - 18 - 2011

Jeszcze wczoraj serwis Softpedia opublikował kolejny wpis z cyklu grudniowych kampanii rozdawniczych oprogramowania. Do wzięcia jest produkt firmy Softland służący do zautomatyzowanego wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Backup4All w wersji Lite. Standardowo producent oferuje ów produkt w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

 

Przy okazji kolejnej promocji organizowanej wspólnie z firmą Softland przypominam, że ów producent bardzo chętnie rozdaje najnowszą kompilację swojego narzędzia. Warto mieć jednak na uwadze, że rozdawany tu produkt jest najuboższą wersją narzędzia, która prawdopodobnie została przygotowana specjalnie na potrzeby tego rodzaju akcji rozdawniczych i ma zachęcać do zakupu droższych i bardziej użytecznych wersji.

Backup4all Lite jest narzędziem wspomagającym proces wykonywania regularnych kopii zapasowych ważnych danych zgromadzonych na dyskach komputera. Dzięki temu ta nielubiana a jednocześnie niezwykle ważna czynność może stać się zajęciem dużo bardziej przyjemniejszym. ;)

Backup4all w wersji Lite zaspokoi oczekiwania jedynie mało wymagających użytkowników. W programie znajdziemy tak podstawowe funkcje jak proste i czytelne kreatory pozwalające na wybranie plików i folderów, które chcemy archiwizować oraz zaplanowanie operacji backupy przy użyciu harmonogramu zadań.

Znajdziemy również filtry za pomocą których wyłączmy z kopii zapasowych pliki o konkretnych rozszerzeniach. Warto również wspomnieć o możliwości backupowania plików aktualnie będących w użyciu czy możliwości skorzystania z wtyczek, które zarchiwizują dane z przeglądarek internetowych oraz programów pocztowych.

Użytkownicy, których potrzeby są nieco większe będą niestety musieli poczekać na inną promocję oprogramowania tego typu lub zakupić bardziej rozbudowane wersje Backup4all, posiadające funkcje pozwalające na wykonywanie dużo bardziej skomplikowanych operacji wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Backup4all Lite  za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z dwóch odnośników umieszczonych w treści wpisu. Download custom installation file from us pozwoli na pobranie pliku instalacyjnego, natomiast link oznaczony jako on this site przeniesie nas do formularza rejestracyjnego.

Strona promocji


2 komentarze to “Backup4All Lite przez 24h za darmo”

 1. wojtek pisze:

  Adam Słodowy by zrobił tak:
  1.Tworzymy obraz iso całego/czesci systemu
  2.Wypalamy na nosniku np.DVD-RW
  Bez instalowania bez myslenia bez kosztow po ludzku ;-)
  Wszystkie nowe windy maja opcje tworzenia Backupow
  alternatywa: DriveImage XML, Deja Vu, ERUNT, Back2zip…+ 10.000 innych za FREE oferujacych to samo

 2. AQ pisze:

  Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.