GOTD: PicaJet RoboImport 1.2.0.72 za darmo

Dodał: admin grudzień - 29 - 2011

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dziś coś dla posiadaczy aparatów cyfrowych. Do wzięcia jest narzędzie stworzone przez firmę PicaJet, a służące do wygodnego zgrywania danych z tych urządzeń. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PicaJet RoboImport w wersji 1.2.0.72. Aktualnie produkt ten jest oferowany w internetowym sklepie PicaJet w cenie ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 30 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Firma PicaJet określa RoboImport 1.2.0.72 jako produkt niezbędny dla wszystkich posiadaczy aparatów cyfrowych. Aplikacja jest bowiem w stanie zautomatyzować mocno czasochłonne czynności związane z zgrywaniem i organizowaniem cyfrowych fotografii z aparatów, kart pamięci, przenośnych dysków oraz innych nośników danych.

Jakie zadania pomoże wykonać PicaJet RoboImport 1.2.0.72? Producent zapewnia, że aplikacja jest w stanie dokonać transferu danych do odpowiednich folderów na dysku, zmienić nazwy plików, obrócić zdjęcia bez utraty ich jakości, wypełnić tagi dotyczące praw autorskich oraz opisu zdjęcia  (pola IPTC/XMP), stworzyć kopie zapasowe zdjęć, dokonać konwersji plików RAW do DNG, a nawet opatrzyć zdjęcia współrzędnymi GPS pobranymi z logów odbiornika GPS.

Program PicaJet RoboImport 1.2.0.72 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 95/ 98/ NT/ 2000/ XP/ 2003. Wielkość pliku instalacyjnego programu 5.72 MB

Jak zdobyć PicaJet RoboImport 1.2.0.72 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.