GOTD: USB Safely Remove 4.7 za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2012

Na dziś administratorzy serwisu GOTD przygotowali wspólnie z firmą Crystal Rich Ltd. promocję oprogramowania, które stanowi zamiennik dla systemowego narzędzia do bezpiecznego usuwania sprzętu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu USB Safely Remove 4.7. Standardowa cena tego narzędzia została ustalona na 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać jedynie do jutra – 13 stycznia, do godz. 9:00 rano.

USB Safely Remove 4.7 to zamiennik systemowego narzędzia do bezpiecznego usuwania sprzętu stworzony po to, by zaoszczędzić czas osób aktywnie korzystających ze sprzętu podłączanego przez port USB, jednocześnie chroniąc urządzenia przed awarią w skutek nagłego odłączenia.

Główną wadą systemowego narzędzia jest fakt, że podczas korzystania z wielu urządzeń podłączanych przez USB, często ciężko rozpoznać, które narzędzie chcemy odłączyć. Wynika to z faktu, że narzędzie bezpiecznego usuwania sprzętu nadaje urządzeniom ogólnikowe opisy,  a zdarza się nawet, że kilka z nich posiada identyczną nazwę.

USB Safely Remove rozwiązuje ten problem oferując autorski i funkcjonalny interfejs wyświetlający poprawną nazwę urządzenia wraz z ikoną odzwierciedlającą ów sprzęt. Dzięki temu odnalezienie właściwego sprzętu to kwestia rzutu okiem na listę urządzeń.

USB Safely Remove wyświetla także informacje o programach blokujących odłączenie danego urządzenia oraz oferuje możliwość wymuszenia zamknięcia tych aplikacji. Program wyposażony został również w możliwość definiowania autostartu aplikacji nie tylko po podłączeniu konkretnego urządzenia, ale również przed jego odłączeniem.  Dodatkową wygodę w korzystania z USB Safely Remove zapewnia wbudowana obsługa skrótów klawiszowych.

USB Safely Remove 4.7 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.10 MB.

Jak za darmo zdobyć USB Safely Remove 4.7?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.