Tym razem w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas promocja oprogramowania firmy Wondershare, będącego powtórką z listopadowej akcji w innym serwisie. Do wzięcia jest narzędzie do tworzenia pokazów slajdów na płytkach DVD. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare DVD Slideshow Builder Standard w wersji 6.1.6. Standardowa cena produktu wynosi 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 21 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak zapewnia producent programu, Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.6 to świetne narzędzie dla zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych aplikacji, a cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania. Z pomocą programu bez trudu wykonamy pokaz slajdów ulubionych zdjęć i wypalimy go na płytce DVD dającej się odtwarzać w zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.6 posiada możliwość wzbogacenia naszego pokazu slajdów o opisy zdjęć, podkład muzyczny efekty graficzne, a także klipy wideo. Program posiada również pokaźną bazę gotowych szablonów, które pozwalają dodatkowo skrócić pracę nad projektem pokazu slajdów. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF itd.

Główne cechy produktu Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.6:

  • dodawanie nieograniczonej liczby zdjęć
  • ponad 250 wbudowanych stylów dla przygotowywanych filmów
  • tworzenie filmów z pokazem slajdów, który można odtworzyć przy użyciu TV, wysłać na YouTube lub Facebook czy przesłać na urządzenia przenośne
  • ponad 30 wbudowanych efektów dla tekstów dodawanych do slajdów
  • wbudowane narzędzia do edycji zdjęć
  • możliwość dodania i edycji ścieżki dźwiękowej
  • ponad 160 szablonów dla menu płyty DVD
  • podgląd pełnoekranowy i w czasie rzeczywistym
  • wsparcie techniczne online

Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.6 może działać na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 37.6 MB.

Jak zdobyć Wondershare DVD Slideshow Builder Standard 6.1.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.