Wondershare Movie Story za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2011

Ostatnia promocja w adwentowym kalendarzu z promocjami od niemieckiego czasopisma PC Welt, to szansa na zdobycie kolejnego produktu firmy Wondershare, który pomoże nam w tworzeniu efektownych pokazów slajdów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Movie Story. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 40$. Aplikacja z tej promocji posiada prawdopodobnie interfejs w  niemieckiej wersji językowej.

 

Jak zapewnia producent programu, Wondershare Movie Story to świetne narzędzie dla zwykłych użytkowników, którzy nie potrzebują skomplikowanych aplikacji, a cenią sobie prostotę obsługi i szybkość działania. Z pomocą programu bez trudu wykonamy pokaz slajdów ulubionych zdjęć i wypalimy go na płytce DVD dającej się odtwarzać w zwykłym stacjonarnym odtwarzaczu DVD.

Wondershare Movie Story posiada możliwość wzbogacenia naszego pokazu slajdów o opisy zdjęć, podkład muzyczny efekty graficzne, a także klipy wideo. Program posiada również pokaźną bazę gotowych szablonów, które pozwalają dodatkowo skrócić pracę nad projektem pokazu slajdów. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików graficznych, takie jak JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF itd.

Najważniejsze cechy produktu Wondershare Movie Story:

 • dodawanie nieograniczonej liczby zdjęć
 • ponad 250 wbudowanych stylów dla przygotowywanych filmów
 • tworzenie filmów z pokazem slajdów, który można odtworzyć przy użyciu TV, wysłać na YouTube lub Facebook czy przesłać na urządzenia przenośne
 • ponad 30 wbudowanych efektów dla tekstów dodawanych do slajdów
 • wbudowane narzędzia do edycji zdjęć
 • możliwość dodania i edycji ścieżki dźwiękowej
 • ponad 160 szablonów dla menu płyty DVD
 • podgląd pełnoekranowy i w czasie rzeczywistym
 • wsparcie techniczne online

 

Jak zdobyć Wondershare Wondershare Movie Story za darmo?

Po przejściu na stronę promocji odszukujemy umieszczony w tekście odsyłacz do stron Wondershare. Ponieważ link nie działa, trzeba skopiować ten adres i ręcznie wprowadzić go do przeglądarki. Ze strony promocji kopiujemy także kod aktywacyjny, który trzeba wkleić do załadowanego formularza rejestracyjnego. Po zatwierdzeniu formularza na naszą skrzynkę trafi wiadomość z kluczem oraz odsyłaczem do pobrania pełnej wersji programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Wondershare Movie Story za darmo”

 1. adam pisze:

  gdzie zniknęła strona z Front Face Advanced Edition ? do kiedy należało zarejestrować,bo uczyniłem to teraz,a no key ?

 2. admin pisze:

  Co do zasady promocje są 24-godzinne, jeżeli któraś działa dłużej to jest to tylko dobra wola producenta…

 3. adam pisze:

  to chyba dobra wola w tym przypadku.dali klucz.Dzięki. Życzę Spokojnych Świąt.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.