GOTD: iBackuper za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2012

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś promocja skierowana do posiadaczy urządzeń multimedialnych marki Apple. Do wzięcia jest bowiem narzędzie do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych dla wspomnianego sprzętu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iBackuper. Jak informuje producent, narzędzie to jest obecnie oferowane w standardowej cenie ok. 10$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie programu mają czas do jutra – 24 stycznia, do godz. 9:00 rano.

iBackuper jest narzędziem skierowanym do posiadaczy urządzeń marki Apple, takich jak iPod, iPhone, iPad, którzy chcieliby w łatwy i szybki sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na swoim sprzęcie. Jak zapewnia nas firma Ramka Ltd, iBackuper pozwoli zapobiec utracie m.in. plików audio, wideo, playlist oraz notatek i pomoże przygotować kompletną kopię danych z całego urządzenia.

Producent wskazuje, że iBackuper może przydać się również w momencie przenoszenia danych ze starego urządzenia Apple na nowo zakupiony produkt, a także pozwala szybko i komfortowo wymieniać się plikami multimedialnymi z komputerem, bez potrzeby używania problematycznego w obsłudze oprogramowania iTunes. ;) Wśród obsługiwanych urządzeń znalazły się: iPod classic, iPod nano, iPod touch, iPod shuffle, iPhone 2G, iPhone 3G, Phone 3GS, iPhone 4, iPad, iPad 2.

iBackuper został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 14.4 MB.

Jak zdobyć idoo File Encryption Pro za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odsyłacza i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.