MAGIX PC Check & Tuning 2011 za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2012

Kolejna promocja przygotowana przez niemieckiego producenta oprogramowania – firmę MAGIX. Tym razem nie będzie to jednak oprogramowanie multimedialne, a narzędzie przeznaczone do optymalizacji i przyśpieszania systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MAGIX PC Check & Tuning w wersji 2011. Produkt ten jest obecnie oferowany w polskim sklepie producenta w cenie 99 zł. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Magix PC Check & Tuning 2011 to narzędzie służące do optymalizacji wydajności pracy komputera działającego pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Windows. Działanie programu opiera się na analizie pracy komputera połączonej z wykrywaniem ewentualnych nieprawidłowości mających wpływ na niższą wydajność. Procedurę tą wieńczy automatyczne  poprawienie ustawień i wyeliminowanie błędów obniżających szybkość pracy. Jak zapewnia producent, aplikacja ta została wyposażona w intuicyjny interfejs pozwalający na szybkie i łatwe wykonywanie czynności optymalizacyjnych.

Co ciekawego znajdziemy w tym programie? Producent wśród najważniejszych funkcji obecnych w Magix PC Check & Tuning 2011 wymienia:

 • automatyczne dostrajanie systemu
 • czyszczenie i defragmentację rejestru systemowego
 • oczyszczanie pamięci
 • defragmentację dysków twardych
 • analizę programów spowalniających system podczas jego uruchamiania
 • dostęp do ukrytych opcji zasilania
 • stałe monitorowanie pracy systemu
 • opcje przyspieszające połączenie z Internetem
 • tworzenie kopii zapasowych dysków i partycji
 • odzyskiwanie usuniętych plików

Sprawdźmy również jakie nowości znalazły się w MAGIX PC Check & Tuning 2011:

 • moduł aktualizacji starego oprogramowania
 • optymalizacja ustawień oszczędzania energii
 • tryb High-Speed uruchamiany jednym kliknięciem myszki
 • moduł analizy systemu
 • automatyczny tuning PC Check

MAGIX PC Check & Tuning 2011 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP (32-bit), Vista (32- i 64-bit) oraz Windows 7 (32- i 64-bit). Aplikacja wymaga co najmniej 256 MB pamięci RAM oraz aż 300 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć MAGIX PC Check & Tuning 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i zalogować się na swoje konto w serwisie MAGIX lub – jeżeli takowego nie posiadamy – założyć konto wykorzystując dostępny na stronie formularz.

Strona promocji


5 komentarzy to “MAGIX PC Check & Tuning 2011 za darmo”

 1. Andrzej pisze:

  Proszę poprawć opis.Jest to wersja w języku polskim.pozdrawiam

 2. admin pisze:

  Dzięki Andrzej, już poprawione.
  Jeżeli ktoś się skusi na zoptymalizowanie swojego systemu tym narzędziem to bardzo proszę o podzielenie się swoimi odczuciami, bo na pierwszy rzut oka ten program to straszna kobyła ;)

 3. Andrzej pisze:

  Na początku miałem duży problem bo mniej więcej w okolicy 30% instalacji, wyskakiwał komunikat o uszkodzonej instalce,i trzeba było zaczynać od początku.Za 3 razem jednak udało się.Sam program wydaje się ciekawy ze względu na swoje funkcje.Jest kompletny dla przeciętnego użytkownika.Nic więcej nie potrzeba do utrzymania porządku i sprawnego działania komputera.Zwłaszcza funkcja :Oszczędzaj energię: daje naprawdę efekt i przy opcji Windows Zrównoważony,czas pracy na baterii wydłużył się prawie o godzinę.Są oczywiście jeszcze inne opcje ,jeszcze bardziej oszczędne. Fajna funkcja to :Aktualizacja zainstalowanych programów:oraz :Bezpieczenstwo Danych: z możliwością robienia wszelkiego rodzaju kopii, włącznie z partycjami czy dysku.Wszystko to wydaje się że działa choć trzeba przyznać że szybkość , nie jest jego mocną stroną oraz zasobożerność.Jak ktoś ma niezły sprzęcik to mocno tojednak nie przeszkadza.Jak napisałem wczęśniej,to kompletne narzędzie.Jak będzie dalej ,zobaczymy. Pierwsze wrażenie-w miarę pozytywne.

 4. Aliss pisze:

  @Andrzej
  dzięki za info

  @admin
  dzięki za dodanie programu

 5. aksla pisze:

  Co do czyszczenia rejestru,lepiej się wcale tym nie bawić.Początkowo coś ciut lepiej działa,ale z czasem system może się sypać.I jest potrzebna reinstalacja,wiem ze takie programy znajdują błędne wpisy.Ale czasami jeśli nawet znajdzie błędny klucz,po odinstalowanym programie.(np: Antywirus),zobaczysz nazwę tego programu,i powiesz ok mogę kasować.To przy okazji może ci skasować,wpisy plików systemowych.I reinstalacja murowana,to że z takich czyścicieli rejestru trzeba korzystać mądrze jest nie prawdą,po prostu się nie korzysta i tyle,przy podwojonym rejestrze wydajność spada o 5%,a więc co ci daje taka optymalizacja?.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.