Ashampoo WinOptimizer teraz także za darmo

Dodał: admin maj - 5 - 2012

Świetna wiadomość dla miłośników oprogramowania marki Ashampoo. Otóż ten niemiecki producent oprogramowania, będący twórcą dobrze nam już znanego rozwiązania do przyśpieszania i optymalizacji systemów Windows, zdecydował się na wydanie darmowej odmiany produktu WinOptimizer. Od teraz każdy zainteresowany może zaopatrzyć się w całkowicie darmową  i legalną pełną wersję programu Ashampoo WinOptimizer Free. Jednocześnie producent nie rezygnuje z dystrubucji komercyjnej wersji Ashampoo WinOptimizer. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

Ashampoo WinOptimizer Free to darmowa odmiana bardzo dobrze znanego narzędzia do optymalizacji i przyśpieszania komputerów z systemami Windows na pokładzie – Ashampoo WinOptimizer. Co zrozumiałe darmowa odmiana produktu została pozbawiona części funkcjonalności. Osoby zaznajomione z technikami marketingowymi firmy Ashampo zapewne już domyśliły się, że darmowa odmiana WinOptymizera przy każdej możliwej okazji będzie nas zachęcać do zakupu komercyjnej wersji produktu.

W programie Ashampoo WinOptimizer Free znajdziemy zestaw najważniejszych funkcji znanych z płatnej odmiany WinOptimizera. Do naszej dyspozycji zostało oddanych aż 20 różnych modułów umożliwiających dokonywanie optymalizacji poprzez czyszczenie rejestru i dysków komputera czy defragmentację. Znalazły się tu także funkcje diagnostyczne oraz chroniące prywatne dane użytkowników komputera.

Ashampoo WinOptimizer Free został wyposażony także w znaną z płatnej odmiany funkcję optymalizacji przy pomocy jednego kliknięcia myszką. Opcja ta jest polecana szczególnie początkującym użytkownikom. Wówczas program sam przeanalizuje stan komputera i zdecyduje jaki rodzaj optymalizacji należy przeprowadzić. Nie znajdziemy tu natomiast bardzo przydanej z punktu widzenia zwykłego użytkownika automatycznej optymalizacji w tle. Zainteresowani bardziej zaawansowaną funkcjonalnością będą musieli zainteresować się komercyjną odmianą WinOptimizera

Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Obsługiwane systemy: Windows XP / Vista / 7
Licencja: Freeware (darmowy)

Plik instalacyjny: kliknij tutaj (15.7 MB)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.