WinX DVD Player za darmo

Dodał: admin styczeń - 15 - 2012

Po dłuższej przerwie firma Digiarty Software najwyraźniej ruszyła z nową porcją swoich rozdawniczych akcji marketingowych. Dzięki tej niniejszej będziemy mogli zdobyć oprogramowanie służące do odtwarzania filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Player. Zakup produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z promocji można skorzystać tylko przez dzisiejszy dzień – do północy!

 

WinX DVD Player to funkcjonalne narzędzie przeznaczone do odtwarzania filmów z płyt DVD, oferujące możliwość automatycznego omijania ograniczeń regionalnych. Jak chwali się producent, WinX DVD Player odtworzy płynnie każdy rodzaj płytki DVD, w tym m.in. nośniki zabezpieczone przed kopiowaniem, komercyjne oraz amatorsko wykonane płyty oraz nośniki ze wszystkich 6 regionów.

Poza wspomnianą wcześniej, flagową funkcją WinX DVD Player, polegającą na odtwarzaniu filmów z DVD, aplikacja umożliwia także odtwarzania plików wideo w takich formatach jak  AVI, ASF, DAT, DIVX, MPEG, RM, RMVB, VOB, WMV, XVID, itd. Program bez problemu poradzi sobie także z odtwarzaniem plików audio w formatach MP3, WMA, RMA. Oczywiście odtwarzanie wszelkiego typu multimediów odbywa się z zachowaniem najwyższej jakości materiału źródłowego. Warto również zwrócić uwagę na ciekawą funkcję omijania planszy z ostrzeżeniem FBI, która często jest umieszczana na początku filmu.

WinX DVD Player został przygotowany do współpracy z systemami Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.6 MB.

Jak zdobyć za darmo WinX DVD Player?

Jak zwykle wystarczy tylko odwiedzić stronę promocji przygotowaną przez Digiarty Software. Opublikowano tam odnośnik do pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny, którego należy użyć do aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.