GOTD: 3D Converter 3.3.5 za darmo

Dodał: admin luty - 27 - 2012

Nowy tydzień zaczynamy jak zwykle od przeglądu najnowszej akcji rozdawniczej w serwisie Giveaway of the Day. Dziś szansa na zdobycie konwertera do przetwarzania płaskich filmów 2D w trójwymiarowe produkcje. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 3D Converter w wersji 3.3.5. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 28 lutego, do godz. 9:00 rano.

Jeśli zawsze marzyliście o tym, żeby zostać producentem trójwymiarowych filmów, to przedmiot dzisiejszej promocji pozwoli wam urzeczywistnić te marzenia ;) Jak podaje producent, 3D Converter 3.3.5 to oprogramowanie pozwalające na przetwarzanie zwykłych, dwuwymiarowych filmów w trójwymiarowe produkcje, do których oglądania wystarczają specjalne dwukolorowe okulary. Narzędzie do tworzenia obrazu wykorzystuje tzw. obrazu anaglificznego.

Istotną zaletą programu 3D Converter 3.3.5 jest pełne wsparcie dla sprzętowej akceleracji GPU/CPU, dzięki czemu sam proces konwersji odbywa się maksymalnie szybko. Najnowsza wersja produktu została dodatkowo wyposażona w bezpłatny odtwarzacz plików multimedialnych.

3D Converter 3.3.5 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 19.6 MB.

Jak zdobyć 3D Converter 3.3.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


5 komentarzy to “GOTD: 3D Converter 3.3.5 za darmo”

 1. Jay pisze:

  Make it work on other os like XP with less system requirements

 2. joa13 pisze:

  W tym pakiecie jest też 3D Video Player. Trzeba go aktywować tak samo, jak 3D Video Converter.

  Nie wiem jednak, czy to jest pełna, czy ograniczona wersja tego odtwarzacza.

 3. Grim pisze:

  pełna i nawet dziś można aktywować owego playera jak zagapiliśmy się
  przeszukajcie rejestr, klucze są, ściągnąć z linku producenta z GOTD, można zainstalować na drugim kompie.

 4. Jay pisze:

  Grim, jesteś pewien, że pójdzie ta procedura na innym? Zdaje się, że każdy komputer przydziela inny system id, dla którego tworzona jjest odrębna licencja z unikalnym kodem aktywacyjnym. Ale do rejestru jeszcze nie zaglądałem;)

 5. Grim pisze:

  pójdzie – dziś instalowałem na drugim z keyem od pierwszego
  ID był taki sam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.