GOTD: PDF Logo Remover 1.0 za darmo

Dodał: admin luty - 26 - 2012

Ostatni dzień tygodnia to, w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day, szansą na wzbogacenie się o oprogramowanie firmy SoftOrbis, pomocne przy usuwaniu zbędnych elementów z plików PDF, takich jak np. logo czy znak wodny. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PDF Logo Remover w wersji 1.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 27 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

PDF Logo Remover 1.0 propozycja dla wszystkich osób, które irytują obecne w niektórych dokumentach PDF wtopione logo bądź znaki wodne. Owe niechciane elementy umieszczone są czasem w nieprzemyślany sposób, uniemożliwiając swobodne odczytanie dokumentu, ale również narażają nas na marnowanie atramentu bądź tonera podczas ich drukowania.

Jak zapewnia producent, PDF Logo Remover 1.0 pozwoli usunąć wspomniane wcześniej elementy przy wykorzystaniu zaledwie kilku kliknięć. Cała procedura odbywa się w ten sposób, by nie zmienić struktury i wyglądu pozostałej części dokumentu. Jest  to więc procedura całkowicie bezstratna. Warto również wspomnieć, że PDF Logo Remover 1.0 oprócz funkcji usuwania znaków wodnych, pozwala również na dodawanie własnych elementów tego typu do naszych plików PDF.

PDF Logo Remover 1.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.15 MB.

Jak zdobyć PDF Logo Remover 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.