GOTD: Print2PDF 9.1 za darmo

Dodał: admin listopad - 7 - 2011

Nowy tydzień w serwisie z darmowym oprogramowaniem, Giveaway of the Day zaczyna się od promocji oprogramowania będącego sterownikiem wirtualnej drukarki, pozwalającej na łatwe tworzenie dokumentów w formacie PDF. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Print2PDF wersji 9.1. Firma BinaryNow wykazała się dużą hojnością rozdając produkt oferowany standardowo w cenie 300$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 8 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Print2PDF 9.1 to aplikacja pozwalająca na tworzenie dokumentów w formacie  Adobe PDF z poziomu każdego programu posiadającego funkcje drukowania. Print2PDF 9.1 obsługuje dokumenty o rozmiarze do 200 cali o orientacji portretowej oraz pejzażowej, z rozdzielczością do 2400 DPI. Tworzone pliki PDF są zgodne ze specyfikacją Adobe w wersjach 1.3, 1.4, 1.5, 1.7, a także zgodne ze standardem ISO 19005-1 PDF/A-1a, dzięki czemu mamy pewność, że korzystanie z tak przygotowanych plików nie będzie sprawiać żadnych problemów.

Print2PDF 9.1 posiada funkcję podpisywania tworzonych dokumentów za pomocą cyfrowych podpisów certyfikowanych przez Windows Certificate.  Znajdziemy tu także możliwość zabezpieczenia plików zawierających poufne bądź wrażliwe dane. Aplikacja obsługuje 40-bitowe oraz 128-bitowe szyfrowanie RC4. W programie nie mogło również zabraknąć funkcji łączenia kilku dokumentów w jeden plik PDF.

Print2PDF 9.1 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ 7/ Server 2003/ Server 2008 (x32/x64);  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.1 MB. Licencja umożliwia instalację produktu na maksymalnie 5 różnych maszynach.

Jak zdobyć Print2PDF 9.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.