GOTD: PDF to Word Converter 3.0 za darmo

Dodał: admin marzec - 6 - 2012

Dziś gościem serwisu Giveaway of the Day jest dobrze nam już znana ze swoich akcji rozdawniczych firma PDFZilla, która tym razem postanowiła przeprowadzić promocję narzędzia do konwersji dokumentów PDF do formatu Microsoft Word.  Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programuPDF to Word Converter  3.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 7 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Już sama nazwa produktu nie pozostawia wątpliwości – PDF to Word Converter 3.0 to aplikacja przeznaczona do wykonywania konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci plików programu Microsoft Word. Dzięki temu mamy możliwość uzyskania dokumentów w wersji, którą bez problemu możemy edytować oraz zmieniać jej treść.

Jak zapewnia producent, obsługa programu PDF to Word Converter 3.0 jest bardzo prosta (sprowadza się do wykonania 3 kliknięć), a rezultat pracy wiernie odzwierciedla strukturę i treść oryginału. Aplikacja poradzi sobie również z zabezpieczonym plikami PDF. Dla osób chcących konwertować większą liczbę dokumentów, przygotowano moduł przetwarzania w trybie wsadowym. Istotnym atutem PDF to Word Converter 3.0 jest również brak potrzeby instalowania oprogramowania Microsoft Word.

PDF to Word Converter 3.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.13 MB

Jak zdobyć PDF to Word Converter 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.