GOTD: Sync TOGO 2.6 za darmo

Dodał: admin marzec - 23 - 2012

Na dobry początek pierwszego wiosennego weekendu administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dla nas promocję oprogramowania firmy FileStream, służącego do łatwej synchronizacji plików z różnych lokalizacji. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Sync TOGO w wersji 2.6.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 24 marca, do godz. 9:00 rano.

FileStream Sync TOGO 2.6 to przenośna aplikacja oferująca możliwość tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji, a także tworzenia mirrorów plików zgromadzonych zarówno na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych, a także do łatwego transferowania danych pomiędzy tymi urządzeniami. Jak chwali się producent, Sync TOGO 2.6 może zostać zainstalowany zarówno na dysku twardym komputera, jak również na nośnikach wymiennych, dzięki czemu mamy możliwość korzystania z programu na każdym komputerze.

Dzięki Sync TOGO 2.6 już nigdy nie będziemy mieli problemów z edycją jednego pliku na wielu komputerach i późniejszej synchronizacji edytowanych danych pomiędzy wszystkimi urządzeniami. Aplikacja daje możliwość przejrzenia listy oczekujących akcji synchronizacyjnych, dzięki czemu mimo automatyzacji mamy wpływ na czynności jakie zostaną wykonane w ramach synchronizacji. Ważna funkcją jest także możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania skasowanych bądź nadpisanych plików.

Sync TOGO 2.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 and Windows 8 (Consumer Preview Build 8250). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.92 MB.

Jak zdobyć Sync TOGO 2.6 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.