GOTD: Aomei Partition Assistant Pro 4.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 28 - 2012

Dziś za sprawą porozumienia pomiędzy firmą Aomei Technology a serwisem rozdawniczym Giveaway of the Day mamy ponownie – po czterech miesiącach przerwy – szansę na zdobycie narzędzie służące do partycjonowania dysków. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aomei Partition Assistant Professional. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 36$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 29 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Aomei Partition Assistant Professional 4 to profesjonalny i zaawansowany menadżer pozwalający na zarządzanie i wykonywanie operacji na partycjach. Producent chwali się, że program ten stanowi doskonałą alternatywę dla niegdyś mocno popularnego Partition Magica.

Aomei Partition Assistant Professional 4 pozwala na łatwe wykonywania takich pozornie skomplikowanych czynności jak zmiana rozmiaru i przenoszenie partycji, łączenie i dzielenie, usuwanie oraz formatowanie partycji, a także klonowanie i kopiowanie całych dysków twardych jak i pojedynczych partycji. Produkt ten został wyposażony przy tym w obsługę dysków z systemem plików FAT32 oraz NTFS.

Zdaniem producenta dzięki zaimplementowaniu kreatorów oraz wsparcia dla technologii „przeciągnij i upuść”, korzystanie z programu jest bardzo proste, a wykonywanie czynności na partycjach nie powinno sprawiać większych problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Na uwagę zasługuje również moduł pozwalający na bezpieczne usuwanie wrażliwych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Program Aomei Partition Assistant Pro 4.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemt operacyjne Microsoft Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/ 8 (zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego to 4.14 MB.

Jak zdobyć Aomei Partition Assistant Pro 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Aomei Partition Assistant Pro 4.0 za darmo”

  1. Damian pisze:

    Trzeba skorzystać z promocji i wyciągnąć instalkę:)

  2. Jangiz pisze:

    Warta uwagi jest także wersja Home (Free).
    Bez problemu zmniejszyłem jedną partycję i powiększyłem systemową.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.