GOTD: Easter 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin kwiecień - 7 - 2012

Kolejna klimatyczna i świąteczna promocja oprogramowania – tym razem na Giveaway of the Day. Dziś powtórka zeszłorocznej akcji rozdawniczej, w której do wzięcia jest trójwymiarowy wygaszacz ekranu nawiązujący swoją tematyką do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Easter 3D Screensaver. Jeśli ktoś chciałby kupić taki wygaszacz poza dzisiejszą ofertą to powinien przygotować się na wydatek 10$. Program posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 8 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Easter 3D Screensaver to wygaszacz ekanu, który pomoże nam przenieść świąteczny nastrój również na ekran komputera. Jak pisze na swojej stronie internetowej producent, Święta Wielkanocy to bardzo specyficzny okres łączący się z radosną atmosferą spowodowaną również z wiosenną pogodą, która wszystkich nastraja do radosnego życia. Warto również by ta atmosfera towarzyszyła nam podczas pracy z komputerem, a to osiągniemy właśnie dzięki produktowi Easter 3D Screensaver.

Wprawdzie nie jestem zwolennikiem upiększania komputera w zależności od zbliżających się świąt, ale wiem, że są ludzie którzy to wprost uwielbiają ;) Po zamieszczonych na stronie producenta zrzutach ekranu można sądzić, że dzisiejsza promocja może im się spodobać. Autor wygaszacza dołożył starań by efektem jego pracy była dopracowana animacja 3d o wysokiej jakości. Wygaszacz wzbogacono również w nastrojową muzykę i realistyczne efekty dźwiękowe.

Easter 3D Screensaver możemy uruchomić na systemach operacyjnych Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 23.8 MB.

Jak zdobyć Easter 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.