GOTD: 3D Titanic Screensaver za darmo

Dodał: admin kwiecień - 29 - 2012

Na niedzielę administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania nie przygotowali żadnej promocji typowych programów. Nie oznacza to jednak, że dziś serwis GOTD świeci pustkami. Do zgarnięcia bowiem jest tym razem wygaszacz ekranu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji 3D Titanic Screensaver. Jeśli ktoś chciałby kupić taki wygaszacz poza dzisiejszą ofertą to powinien przygotować się na wydatek 10$. Program posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ważna tylko do jutra – 30 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Firma Astro Gemini Software przy pomocy serwisu Giveaway of the Day postanowiła przeprowadzić kolejną akcję rozdawniczą jednego ze swoich produktów. Po klimatycznych wygaszaczach nawiązujących do tematyki świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy Walentynek, tym razem możemy cieszyć się produktem prezentującym bodaj najbardziej słynny statek w historii.

Jak chwali się producent, 3D Titanic Screensaver to produkt, który pozwoli nam udać się w rejs z Titanicem i poczuć klimat minionych lat. Twórcy wygaszacza postarali się o przygotowanie barwnej i przyciągającej oko trójwymiarowej grafiki oraz klimatycznego podkładu muzycznego. Do naszej dyspozycji oddany został również funkcjonalny dodatek w postaci cyfrowego zegara.

Produkt 3D Titanic Screensaver został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft  Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista. Aplikacja wymaga co najmniej 32 MB karty graficznej oraz karty dźwiękowej zgodnej z DirectX, a także zainstalowanego dodatku DirectX w wersji 8.0 lub wyższej.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.3 MB.

Jak zdobyć 3D Titanic Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: 3D Titanic Screensaver za darmo”

  1. Jangiz pisze:

    Słabiutkie, nawet w najwyższej rozdziałce (monitor LED HD).

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.