GOTD: Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2012

Serwis Giveaway of the Day jest na tyle hojny, że ma dla nas dziś również drugą promocję ;) Akcja rozdawnicza została przygotowana wspólnie z firmą CoolwareMax, a dzięki niej do wzięcia jest narzędzie do pobierania plików audio w formacie MP3. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Speed MP3 Downloader w wersji 2.2.7.8. Standardowa cena tego produktu to ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z oferty skorzystać możemy do jutra – 10 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak chwali się producent, Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 to idealne narzędzie do pobierania plików muzycznych z sieci. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie naszych ulubionych utworów spośród wszystkich gatunków muzycznych, a także oferuje funkcję nielimitowanego odsłuchu online. Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 posiada mechanizm, który jest w stanie zasugerować nam najlepsze hity muzyczne.

Producent opisując swój produkt jest mocno tajemniczy. Tekst jest bardzo lakoniczny i z jego treści trudno wywnioskować czy jest to jedno z narzędzi służących do odsłuchiwania internetowych rozgłośni radiowych z funkcją nagrywania audycji, czy jest to może aplikacja dająca dostęp do jakiejś sieci udostępniającej pliki.

Najważniejsze cechy programu Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8:

 • Natychmiastowy dostęp do 100,000,000 utworów
 • Funkcja rekomendacji najnowszych i najgorętszych hitów
 • Możliwość pobierania utworów na kompter PC, urządzenia mobilne oraz telefony komórkowe
 • Nielimitowana usługa odsłuchu online

Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista /7 (wersje 32/64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.98 MB.

Jako że aplikacja ta była już kiedyś przedmiotem promocji w serwisie GOTD, warto również przytoczyć opinie użytkowników, którzy skusili się na wzięcie udziału w akcji. W swoich uwagach wskazywaliście m.in., że na uruchomienie pliku instalacyjnego aplikacji reagowały programy antywirusowe, wskazując potencjalne zagrożenie, a wyniki wyszukiwań przeprowadzanych przez Speed MP3 Downloader pokrywają się z wynikami wyszukiwania w jednym z popularnych serwisów wideo.

Jak zdobyć Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Speed Mp3 Downloader 2.2.7.8 za darmo”

 1. Damian pisze:

  Z promocji na pewno skorzystam.

  ps. Pytanie do Admina: kiedy będzie jakiś konkurs ?;)

 2. Witam!

  Damianie, masz tę paczkę? =;-)
  Oczywiście przyłączam się do pytania.

  Pozdrawiam

 3. Damian pisze:

  Program zainstalowałem ale niestety zapomniałem wyciągnąć instalke

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.