GOTD: Episode Downloader 3.0 deluxe za darmo

Dodał: admin maj - 14 - 2012

Administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dziś coś dla miłośników seriali telewizyjnych. Dzięki współpracy z firmą Apowersoft do wzięcia jest narzędzie służące do wyszukiwania i pobierania odcinków seriali. Przedmiotem niniejszej promocji jest  legalna i darmowa pełna wersja programu Episode Downloader w wersji 3.0 deluxe wraz z roczną licencją. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi ok.  40$. Program został wyposażony w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 15 maja, do godz. 9:00 rano.

 

Episode Downloader 3.0 deluxe to ciekawe narzędzie, pozwalające na wyszukiwanie odcinków ulubionych seriali telewizyjnych bądź produkcji anime. Jak zapewnia producent, program wyposażony jest we wbudowaną listę źródeł  tego typu materiałów filmowych. Dzięki temu Episode Downloader 3.0 deluxe znacząco usprawnia i przyśpiesza proces wyszukiwania i pobierania odcinków seriali. Wszystko co musi zrobić użytkownik to odnalezienie interesującego go odcinka i kliknięcie na nim w celu zainicjowania procesu pobierania. Warto zauważyć, że w programie zaimplementowano również funkcję konwersji pobieranych filmów do takich formatów jak np. MP4, WMV, MP3 czy formatów czytelnych dla urządzeń mobilnych.

Główne cechy produktu Episode Downloader 3.0 deluxe:

  • Wyszukiwanie, zarządzanie i pobieranie pełnych odcinków z listy 17558 źródeł
  • Konwersja pobranych odcinków do najpopularniejszych formatów zapisu wideo, jak np. MOV, MPG, AVI, MP3, itd.
  • Intuicyjne narzędzia edycyjne do dzielenia, łączenia i przycina filmów
  • Wbudowany odtwarzać multimedialny
  • Możliwość dzielenia się pobieranymi odcinkami seriali
  • Możliwość tworzenia kolejkowych list pobierania
  • Zaawansowane narzędzie do nagrywania obrazu przesyłanego strumieniowo z wykorzystaniem protokołu RTMP/RTMPE

Program Episode Downloader 3.0 deluxe może działać pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 25.4 MB.

Jak zdobyć Episode Downloader 3.0 deluxe za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.