GOTD: uRex Video Converter Platinum 2.6 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 5 - 2012

W jednym z ostatnich przedświątecznych dni serwis rozdawniczy Giveaway of the Day akcję promocyjną realizowaną wspólnie z producentem uRexsoft Inc., w której do wzięcia jest oprogramowanie  służące do łatwej i szybkiej konwersji materiału filmowego. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex Video Converter Platinum w wersji 2.6. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 6 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

 

uRex Video Converter Platiunum oferuje funkcjonalne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie konwersji materiału filmowego, pozwalając na przetwarzanie wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo na komputerach PC, do postaci plików w formatach AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, oraz plików audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG.

Jak wskazuje producent, uRex Video Converter Platinum potrafi także przygotować materiał wideo dla urządzeń przenośnych, takich jak np. PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad, iPad2 i innych tego typu urządzeniach.

Najważniejsze funkcje programu uRex Video Converter Platinum:

  • Wsparcie dla wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, w tym również plików w standardzie HD, jak np. AVCHD (MTS, M2TS), TS, H.264/AVC, MKV.
  • Konwersja popularnych formatów, takich jak AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, RM, MOV, oraz FLV.
  • Wsparcie dla niemal wszystkich urządzeń multimedialnych, jak np. PS3, iPhone,iPod, iPad/iPad2, Apple TV, Xbox, Wii, telefony Google.
  • Wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA oraz ATI Stream.
  • Edycja, dzielenie i łączenie plików wideo podczas konwersji.

uRex Video Converter Platinum współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to  8.88 MB. Licencja z niniejszej promocji nie upoważnia do bezpłatnych aktualizacji, ale zawiera bezpłatną pomoc techniczną ze strony producenta.

Jak zdobyć uRex Video Converter Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.