GOTD: Watermark Express 1.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 14 - 2012

Dzięki dzisiejszej akcji promocyjnej z serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day nasza kolekcja legalnego oprogramowania może wzbogacić się o kolejne narzędzie do szybkiego dodawania znaków wodnych do zdjęć, produkcji firmy PixelApp Studio. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Watermark Express w wersji 1.0. Standardowa cena produktu zwynosi ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 15 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

Watermark Express 1.0 to – według twórców programu – profesjonalne i funkcjonalne narzędzie do nakładania znaków wodnych na cyfrowe zdjęcia, umożliwiając tym samym ochronę naszej własności i przeciwdziałając kradzieży praw autorskich. Watermark Express potrafi szybko dodać znaki wodne w postaci tekstu, zdjęć oraz logo, a także dokonać edycji danych EXIF. W programie dostępna jest opcja przetwarzania w trybie wsadowym, dzięki czemu istnieje możliwość nakładania znaków wodnych na setki zdjęć w tym samym czasie.

Najważniejsze cechy produktu Watermark Express 1.0:

  • Wielowarstwowy edytor szablonów znaków wodnych.
  • Możliwość dodawania efektów graficznych: cienie, szum, przezroczystość, obrót iinne\
  • Automatyczne dopasowywanie rozmiaru znaku.
  • możliwość dodawania danych EXIF
  • przetwarzanie w trybie wsadowym

Watermark Express 1.0 może działać na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.81 MB.

Jak zdobyć Watermark Express 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.