GOTD: Batch Photo Watermarker 3.5 za darmo

Dodał: admin styczeń - 30 - 2012

Dziś na strony serwisu Giveaway of the Day zawitała, będąca producentem oprogramowania, firma Easysector z promocją swojego narzędzia przeznaczonego do masowego oznaczania wielu zdjęć znakami wodnymi. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Batch Photo Watermarker w wersji 3.5. Standardowa cena tego produktu wynosi w tym momencie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Skorzystanie z oferty będzie możliwe do jutra – 31 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak już zostało to napisane we wstępie Batch Photo Watermarker 3.5 jest narzędziem przeznaczonym do masowego zabezpieczania zdjęć cyfrowymi znakami wodnymi. Aplikacja umożliwia tworzenie znaków wodnych w postaci tekstu albo pliku graficznego i znakowanie nimi setek zdjęć, dzięki wykorzystaniu przetwarzania w trybie wsadowym.

Producent zapewnia, że obsługa Batch Photo Watermarker 3.5 jest bardzo prosta i sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć. Dodatkowo program posiada kilka udogodnień, takich jak np. zestaw szablonów znaków wodnych czy możliwość konwersji oraz kompresji przetwarzanych plików graficznych. Aplikacja jest też w stanie zachować strukturę katalogów podczas przetwarzania plików.

Wśród wad Batch Photo Watermarker 3.5 jego użytkownicy wymieniają przede wszystkim brak możliwości szczegółowego definiowania atrybutów wtapianych znaków wodnych, brak obsługi technologii przeciągnij i upuść czy skąpą liczbę wspomnianych wcześniej szablonów znaków.

Batch Photo Watermarker 3.5 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.99 MB.

Jak zdobyć Batch Photo Watermarker 3.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.