Ocster Backup Pro 7 ponownie za darmo

Dodał: admin kwiecień - 8 - 2012

Tym razem coś ze starszych, ale ciągle działających akcji rozdawniczych. Dobrodziejem jest dobrze nam znana z tego typu akcji niemiecka firma Ocster, promująca najnowszą odsłonę swojego oprogramowania do automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Pro w wersji 7. Koszt zakupu tego narzędzia przez internetowy sklep producenta to obecnie 40 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Na jednym z anglojęzycznych serwisów poświęconych tematyce oprogramowania komputerowego opublikowano informację dotyczącą akcji rozdawniczej, prowadzonej przez firmę Ocster. I chociaż od tamtej informacji minął już ponad miesiąc, to strona promocji ma się dobrze i ciągle można uzyskać z niej darmowy klucz licencyjny.

Ocster Backup Pro 7 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 7 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

W siódemce oprócz znanej już z poprzednich wersji  produktu funkcji „Versioning” pozwalającej na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje, znalazły się m.in. takie usprawnienia jak ponownie ulepszony i pracujący szybciej silnik programu czy możliwość tworzenia kopii całego systemu (obrazy systemu w formacie VMDK).  Z tabeli na stronie producenta wynika również, że Ocster Backup Pro 7 umożliwia tworzenia bootwalnych płyt ratunkowych.

Ocster Backup Pro 7 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 (w tym również wersje 64-bitowe wymienionych systemów). Program wymaga przynajmniej 512 MB pamięci RAM oraz 125 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić witrynę na której opublikowano informacje o promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do formularza rejestracyjnego oraz graficzną instrukcję uzyskania własnego klucza licencyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.