BackupSF dziś za darmo

Dodał: admin listopad - 12 - 2012

Nowy tydzień w serwisie BitsDuJour tym razem rozpoczyna się od promocji oprogramowania firmy Easysector, która postanowiła podzielić się z nami swoim narzędziem do łatwego tworzenia kopii zapasowej stron internetowych wraz z bazami MySQL. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BackupSF. Standardowo produkt ten możemy nabyć w sklepie internetowym producenta w cenie ok. 26$. Aplikacja posiada interfejsw angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 13 listopada, do godz. 9:00 rano.

BackupSF Light to dosyć specyficzne i niszowe narzędzie skierowane raczej do wąskiej grupy odbiorców. Otóż aplikacja ta przeznaczona jest dla właścicieli serwisów i stron internetowych, którzy chcieliby w łatwy i szybki sposób wykonywać kopie zapasowe danych zgromadzonych na swoich serwerach. Jak wskazuje producent tego programu bardzo często awaria serwera, który hostuje naszą stronę  wiążę się z całkiem realną utratą dochodu i oraz użytkowników zaglądających na naszą stronę. Jednocześnie firmy hostingowe z reguły nie oferują częstych backupów zawartości serwerów, więc w tej kwestii musimy liczyć na samych siebie.

Główne cechy produktu BackupSF:

  • Tworzenie kopii zapasowych zarówno plików serwisu za pomocą połączenia FTP, jak również bazy danych MySql
  • Łatwe przywracanie danych z kopii zapasowej
  • Bardzo prosty interfejs użytkownika
  • Szczegółowa instrukcja obsługi i błyskawiczne wsparcie techniczne
  • Możliwość tworzenia kopii zapasowych dysku twardego i umieszczenia ich w chmurze

Program BackupSF  został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w  systemy operacyjne Microsoft Windows  XP/ Vista/ 7. Po stronie serwera wymagane jest wsparcie PHP dla wykonywania backupu MySQL.

Jak zdobyć BackupSF za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk Get It For Free. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu organizatora promocji, gdzie cena produktu została zredukowana do zera.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.