GOTD: Fort 4.0 za darmo

Dodał: admin maj - 16 - 2012

Dziś administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania Giveaway of the Day serwują coś dla osób chcących bezpiecznie przechowywać hasła i inne wrażliwe dane. Do wzięcia jest menadżer haseł przygotowany przez serwis byteptr.com. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja  programu Fort w wersji 4.0. Standardowa cena tego narzędzia została  ustalona na poziomie ok. 30$. Produkt wyposażony w interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 17 maja, do godz. 9:00 rano.

Jak zapewnia producent tego oprogramowania Fort 4.0 to nie tylko zwykły menadżer haseł przeznaczony dla systemów Windows, ale wręcz aplikacja zajmująca się ochroną naszej cyfrowej tożsamości. Fort 4.0 pozwala bowiem nie tylko na przechowywanie haseł, ale również innych wrażliwych i identyfikujących nas danych, jak chociażby numery kart kredytowych. Fort 4.0 umożliwia łatwe przechowywanie i wygodne grupowanie zgromadzonych danych. Według zapewnień twórców nad bezpieczeństwem naszych wrażliwych danych czuwa silny algorytm szyfrujący.

Trzeba przyznać jednak, że serwis byteptr.com jest witryną zupełnie nieznaną, a jej zawartość nie powala nadmiarem informacji i wyszukaną szatą graficzną ;) Z tego też względu autorom może być ciężko zdobyć część rynku menadżerów haseł gdy muszą konkurować ze świetnie przygotowanymi i zupełnie darmowymi aplikacjami pokroju Keepass czy chociażby rozdawanym niedawno Sticky Password.

Program  Fort 4.0 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Vista SP2/ 7/ 8 (x32/x64). Programu nie uruchomimy więc na Windows XP! Wielkość pliku instalacyjnego  programu to 2.38 MB.

Jak zdobyć Fort 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać  i  zainstalować! Więcej informacji w pliku  tekstowym w paczce z  instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.