Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 4 - 2012

Administratorzy Daily Software Giveaway postawili dziś z kolei na współpracę z niemiecką firmą Wondershare. Z tej okazji do wzięcia jest narzędzie biurowe do konwersji dokumentów PDF do pliku Word. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare PDF to Word Converter w wersji 3.6.0 Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 to precyzyjne i funkcjonalne narzędzie stworzone do łatwej konwersji dokumentów w formacie PDF do postaci edytowalnych plików Microsoft Word. Aplikacja zachowuje całą zawartość dokumentu, łącznie z jego układem i formatowaniem, tak że w kilka chwil możemy dokonać łatwej edycji dokumenty,  bądź szybko użyć część jego zawartości bez potrzeby mozolnego przepisywania treści.

Główne cechy produktu Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0:

  • Konwertuje pliki PDF do postaci edytowalnych dokumentów Microsoft Word.
  • Zachowuje oryginalny tekst, zdjęcia, grafikę, odsyłacze, układ strony oraz formatowanie tekstu.
  • Wsparcie dla konwersji zaszyfrowanych plików PDF, które zostały zabezpieczone przed drukowaniem, edycją czy kopiowaniem
  • Obsługa wielu indywidualnych trybów konwersji
  • Obsługa eksportu dokumentów do formatu zgodnego z  Microsoft Office Word 2003/2007/2010

Program Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 został przygotowany do pracy pod kontrolą komputerów wyposażonych w systemy Microsoft Windows 7/ 2003/ XP/ Vista x32.

Jak zdobyć Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać promocyjny plik instalacyjny produktu. Rejestracji dokonujemy bezpośrednio na specjalnie przygotowanej stronie w serwisie producenta programu.

Strona promocji

Rejestracja produktu


1 komentarz to “Wondershare PDF to Word Converter 3.6.0 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Program całkiem nieźle się spisuje, polecam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.