Perfect PDF 6 Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2011

Przed nami kolejny grudniowy dzień i kolejna porcja darmowego oprogramowania z kalendarzy adwentowych. Zaczynamy od witryny magazynu Chip, gdzie można dziś znaleźć narzędzie do konwersji dokumentów do formatu PDF. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Perfect PDF Converter w wersji 6. Wersja o oczko wyższa została wyceniona przez producenta na ok. 40 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Perfect PDF 6 Converter to narzędzie pozwalające na tworzenie dokumentów w formacie PDF z poziomu każdego programu umożliwiającego drukowanie. Ów produkt jest więc typowym sterownikiem wirtualnej drukarki, jakie już pojawiały się w innych promocjach. Co ciekawego znajdziemy w Perfect PDF 6 Converter? Jak chwali się producent, aplikacja integruje się z powłoką systemu Windows, pakietem biurowym (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Visio oraz Project), pakietem biurowym OpenOffice.org (Writer, Calc, Impress, Draw, Base, Math), przeglądarką Internet Explorer oraz Mozilla Firefox, a także programem pocztowym Thunderbird. Z poziomu wymienionych produktów mamy możliwość tworzenia plików PDF przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia myszką. Konwersja z poziomu innych aplikacji odbywa się natomiast przy użyciu funkcji drukowania.

Perfect PDF 6 Converter posiada funkcjonalność pozwalającą na podgląd dokumentu, drukowanie oraz jego podpisywanie. Dostępne w programie funkcje umożliwiają zmianę struktury dokumentu (wstawianie, przesuwanie, usuwanie, zmiana rozmiaru, obracanie stron), a także dodawanie takich elementów graficznych jak znaki wodne, stemple czy tła. Perfect PDF 6 Converter potrafi tworzyć pliki PDF ze źródeł w postaci plików tekstowych i graficznych,a także wstawiać strony z plików graficznych lub zeskanowanych dokumentów. Program nie umożliwia natomiast dodawania adnotacji oraz edycji treści dokumentów PDF.

Perfect PDF 6 Converter współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 52.5 MB.

Jak zdobyć Perfect PDF 6 Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.