GOTD: Leawo Blu-ray Creator za darmo

Dodał: admin sierpień - 26 - 2012

Dzięki dzisiejszej promocji organizowanej w serwisie Giveaway of the Day przy współpracy z dobrze nam znanym producentem Leawo Software możemy zdobyć oprogramowanie przeznaczone do wypalania płyt Blu-ray oraz DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Leawo Blu-ray Creator. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi w przypadku Wersji dla Windows 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko do jutra – 27 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

 

Firma Leawo Software lubiąca ten typ promowania swoich produktów postanowiła tym razem rozdać narzędzie przeznaczone do wypalania płytek Blu-ray i DVD. Leawo Blu-ray Creator ma być profesjonalnym narzędziem, które pozwoli nagrać dane na nośniki Blu-ray (BD-25, BD-50) oraz DVD (DVD-5, DVD-9) oraz przygotować obraz płytki w formacie ISO.

Producent chwali się, że Leawo Blu-ray Creator obsługuje konwersję wszystkich najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, dzięki czemu wystarczy dodać interesujący nas klip, a program sam przetworzy go do takiej postaci, by po wypaleniu płytki dało się go otworzyć na wszystkich odtwarzaczach Blu-ray lub DVD. A wszystko to oczywiście z zachowaniem jak najwyższej możliwej jakości obrazu i dźwięku.

Oprócz tego do naszej dyspozycji oddany został moduł umożliwiający tworzenie własnego, indywidualnego menu płyty. Dla leniwych bądź nieposiadających zmysły estetycznego użytkowników przygotowany został zestaw ponad 40 statycznych i dynamicznych szablonów menu.

Program Leawo Blu-ray Creator został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8.  Wielkość pliku instalacyjnego programu to 46.2 MB.

Jak zdobyć Leawo Blu-ray Creator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


1 komentarz to “GOTD: Leawo Blu-ray Creator za darmo”

  1. Anonim pisze:

    Super! Leawo = Love :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.