GOTD: TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo

Dodał: admin październik - 4 - 2012

Dzisiejsza akcja rozdawnicza Giveaway of the Day to powtórka z wrześniowej promocji serwisu BitsDuJour i jednocześnie kolejna szansa na zdobycie produktu do malowania obrazów przy pomocy komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu TwistedBrush Pro Studio w wersji 17. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie 80$. Aplikacja została wyposażona w interfejs wangielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra – 5 października, do godz. 9:00 rano.

 

Jak pisze na swojej stronie internetowej producent programu, TwistedBrush Pro Studio 17 jest narzędziem skierowanym do artystów którzy tworzą swoje dzieła w tradycyjny sposób, a przejście na cyfrowy tryb tworzenia wydaje się im pozbawione sensu ze względu na ograniczenia stawiane przez cyfrowe narzędzia. TwistedBrush Pro Studio 17 ma pomóc nam przenieść się do XXI i w pełni wykorzystać możliwości komputerów w zakresie tworzenie sztuki.

TwistedBrush Pro Studio 17 został wyposażony w ponad 5000 różnych pędzli umożliwiających w pełni swobodne tworzenie własnych prac w analogiczny sposób jak przy tradycyjnym malowaniu obrazów. TwistedBrush Pro Studio 17 dostarcza ponadto narzędzia jakich próżno szukać przy tradycyjnych pracach: narzędzia klonowania, ścieżki, maski, filtry i wiele innych. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi oraz pokaźna liczba pędzli sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać i artysta ma szerokie pole do eksperymentów.

Program TwistedBrush Pro Studio 17 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, 2000, 2003, Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.5 MB.

Jak zdobyć TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.