GOTD: Simply Good Pictures 1.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 27 - 2012

Długi majowy weekend zaczynamy od sprawdzenia oferty serwisu Giveaway of the Day. Czeka tam na nas dziś powtórka z promocji organizowanej przez niemiecką firmę Engelmann Software, gdzie od wizęcia jest narzędzie tego producenta służące do automatycznej optymalizacji i poprawiania cyfrowych zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simply Good Pictures w wersji 1.0. W chwili obecnej standardowa cena tego produktu wynosi 29$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra.

 

Jeżeli macie pokaźne zbiory bezładnie zgromadzonych zdjęć z wakacji, imprez czy innych wydarzeń, które czekają aż znajdziecie czas by nieco je poprawić, to ten program jest właśnie dla Was. Simply Good Pictures 1.0 to narzędzie, które wykona za nas szybką optymalizację poprawiającą jakość i wygląd zdjęć.

Jak zapewnia nas producent, firma Engelmann Media, Simply Good Pictures 1.0 został wyposażony w zaawansowane algorytmy dogłębnie analizujące każde zdjęcie z osobna i dopasowujące ustawienia optymalizacji, tak by każde zdjęcie prezentowało się jak najlepiej od strony wizualnej. Narzędzie to jest praktycznie całkowitym automatem nie wymagającym interakcji użytkownika. Aplikacja m.in analizuje ludzkie twarze i odpowiednio je optymalizuje, wykrywa błędy ekspozycji, koryguje kolory, rozjaśnia zbyt ciemne obszary zdjęć, poprawia kontrast i nasycenie, wyostrza zdjęcia, itd

Simply Good Pictures 1.0 obsługuje następujące formaty wejściowe plików: JPG, BMP, TIFF and RAW (.raw, .crw, .orf, .3fr, .nef, .tiff, .raf, .nrw, .dng, .cr2 and .arw). Do działania programu wymagany jest komputer z systemem Windows XP lub Vista, minimum 1 GB pamięci RAM oraz zainstalowanym dodatkiem .NET Framework 3 (automatycznie instalowany w razie potrzeby).

Simply Good Pictures 1.0 będzie działał prawidłowo pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.92 MB.

Jak zdobyć Simply Good Pictures 1.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.