GOTD: PaintSupreme za darmo

Dodał: admin wrzesień - 17 - 2012

Poniedziałkowa promocja w serwisie Giveaway of the Day to z kolei szansa na zdobycie oprogramowania innego niemieckiego producenta – firmy BrainDistrict, służącego do łatwego tworzenia i edycji grafiki rastrowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PaintSupreme. Standardowo produkt ten można nabyć za pośrednictwem strony producenta w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna jedynie do jutra – 18 września do godz. 9:00.

PaintSupreme, produkt mającej siedzibę w Kolonii firmy BrainDistrict GmbH, to narzędzie przeznaczone do łatwego tworzenia, edycji i poprawiania rastrowych plików graficznych. Jak chwali się producent, największym atutem PaintSupreme jest cieszący oko oraz bardzo wygodny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika.W parze z ciekawym interfejsem idzie zestaw użytecznych i funkcjonalnych narzędzi, które mają w rezultacie pozwolić aplikacji PaintSupreme skutecznie konkurować z innymi tego typu programami dostępnymi na rynku.

Wśród pokaźnej gamy modułów edycyjnych producent wymienia m.in. narzędzia umożliwiające pracę z warstwami, dopasowywanie i poprawianie kolorów, narzędzia selekcji i pracy z wybranym obszarem, moduły do rysowania i retuszu zdjęć, a także wiele innych filtrów oraz narzędzi umożliwiających transformację i pracę z wektorami. Dodatkowo producent chwali się zaimplementowaną współpracą z tabletami Wacom.

Program PaintSupreme został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 61.8 MB.

Jak zdobyć za darmo PaintSupreme?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.