GOTD: TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2013

Na sobotę administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają coś dla użytkowników poszukujących oprogramowania graficznego do malowania obrazów przy pomocy komputera. Przedmiotem niniejszej promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu TwistedBrush Pro Studio w wersji 17. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie $80. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie ważna tylko do jutra – 13 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

I tym razem serwis Giveaway of the Day nie zachwyci nas zupełnie nową promocją oprogramowania. Kolejny raz mamy za to powtórkę niedawno przeprowadzanej akcji rozdawniczej. Jeżeli jednak do tej pory nie mieliście okazji zaopatrzyć się w narzędzie TwistedBrush Pro Studio 17 to dziś macie świetną ku temu okazję ;)

Jak pisze na swojej stronie internetowej producent programu, TwistedBrush Pro Studio 17 jest narzędziem skierowanym do artystów którzy tworzą swoje dzieła w tradycyjny sposób, a przejście na cyfrowy tryb tworzenia wydaje się im pozbawione sensu ze względu na ograniczenia stawiane przez cyfrowe narzędzia. TwistedBrush Pro Studio 17 ma pomóc nam przenieść się do XXI i w pełni wykorzystać możliwości komputerów w zakresie tworzenie sztuki.

TwistedBrush Pro Studio 17 został wyposażony w ponad 5000 różnych pędzli umożliwiających w pełni swobodne tworzenie własnych prac w analogiczny sposób jak przy tradycyjnym malowaniu obrazów. TwistedBrush Pro Studio 17 dostarcza ponadto narzędzia jakich próżno szukać przy tradycyjnych pracach: narzędzia klonowania, ścieżki, maski, filtry i wiele innych. Szeroki wachlarz dostępnych narzędzi oraz pokaźna liczba pędzli sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać i artysta ma szerokie pole do eksperymentów.

Program TwistedBrush Pro Studio 17 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8. Aplikacja wymaga co najmniej 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej oraz 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.5 MB.

Jak zdobyć TwistedBrush Pro Studio 17 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu. Na stronie znajdziemy także odnośnik do formularza rejestracyjnego.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.