Tipard MOD Converter 6.1.52 za darmo

Dodał: admin styczeń - 12 - 2013

Właściciele serwisu z promocjami Glarysoft Giveaway postanowili zaś nam dziś sprezentować oprogramowanie z gatunku konwerterów wideo. Dzięki współpracy z firmą Tipard Software do wzięcia jest narzędzie do konwersji klipów wideo w jakości HD. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Tipard MOD Converter w wersko 6.1.52. Aplikację wyposażono w interfejs w angielskiej wersji językowej. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie $30. Promocja jest ograniczona w czasie i będzie aktywna jedynie do jutra – 13 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Tym razem w ofercie serwisów rozdawniczych pojawia się konwerter materiałów wideo, stworzony z myślą specjalnie o użytkownikach urządzeń nagrywających klipy w wysokiej rozdzielczości HD. Tipard MOD Converter 6.1.52 to oprogramowanie przeznaczone właśnie do konwersji wysokiej jakość klipów filmowych.

Produkt został wyposażony w obsługę wideo źródłowego w formacie MOD,TOD, MPEG, MPG, MPV, MP4, VOB. Z kolei efektem pracy programu mogą być filmy w formacie wyjściowym MP4, MPG, MOV, VOB, AVI, 3GP, FLV, HD H.264, HD WMV, HD AVI.

Producent wskazuje także, że Tipard MOD Converter 6.1.52 możemy z powodzeniem wykorzystać do konwersji filmów, które następnie chcemy poddać obróbce w profesjonalnych programach, takich jak np. Avid Media Composer czy Sony Vegas. Aplikacja poradzi sobie także z konwersją filmów dla urządzeń mobilnych.

Program Tipard MOD Converter 6.1.52 został przygotowany do współpracy z komputerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows NT4/2000/2003/XP and Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 20.9 MB.

Jak zdobyć Tipard MOD Converter 6.1.52 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z przycisku Download Now, by pobrać plik instalacyjny pełnej wersji produktu.

Strona promocji

Uwaga! Program należy pobrać i zainstalować w trakcie trwania promocji.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.